Yeni Başlayanlar İçin Kalem Elektronik Sigaralar

eroll2

E-Sigara Fiyatları Ucuz

E-sigara kullanmaya karar verdiyseniz ilk aradığınız şey elektronik sigara cihazı olacaktır. Elektronik sigara cihazlarının seçiminde uygun fiyatlarla en kaliteli ürünü tercih etmek önemlidir. Elektronik sigaraya yeni başlayanlar için ve daha uzun süreden beri kullananlar için uygun elektronik sigara marka ve modelleri mevcuttur.

Yeni Başlayanlar İçin Kalem Elektronik Sigaralar

Elektronik sigaraya yeni başlayanların tercihi genellikle kalem elektronik sigaralar oluyor. E-sigara fiyatları ucuz olmakla birlikte performans beklentisi ve dayanıklılığa göre artış da gösterebilir. Kalem elektronik sigara modellerinin fiyatları yaklaşık 50-80 TL arasında değişmektedir. Çoğu durumlarda ürünle birlikte hediye likit de verilmektedir. Nargile olarak da adlandırılan bu e-sigaraların birçok renk seçeneği de mevcuttur.

Uzun Süreden Beri E-Sigara Kullananlar İçin Daha Gelişmiş Ürünler

Uzun süre elektronik sigara kullanmış olanlar içinse daha gelişmiş e-sigara modelleri önerilmektedir. Bu modeller arasında Eleaf Just One, Eleaf Pico, Smok H-Priv Kit gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin fiyatları 130-330 TL arasında değişmekle birlikte bu rakamların biraz altında ve üstünde olabilir. Daha komplike ürünler içinse fiyatlar da daha yüksek olacaktır. Örneğin, Wismec RX 2/3 TFV8 200w elektronik sigara modeli 4 ml likit kapasitesine sahip olup ısı düzeyindeki isteğinize bağlı olarak 2 veya 3 pille çalışmaktadır. Bu ürün en pahalı elektronik sigara çeşitlerinden biri olup fiyatları 480-500 TL arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.