Şirketimizde en çok önem arz eden çalışanlar olduğuna inanıyoruz. Onlar her zaman şirkete canlı bir titreşim getiren, gelişmesine ve sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olacaklar.

WISMEC, şu anda insanların aşina olduğu bir marka olmayabilir, ancak uzun bir süre e-sigara endüstrisinde bulunduk. Şirketimiz, en iyi Ar-Ge yeteneklerini, yüksek eğitimli ve yetenekli ürün tasarımcılarını, detay odaklı satış profesyonellerini ve yenilikçi kurumsal liderleri bünyesine kattı ve o zamandan beri bizimle birlikte çalışıyorlar.

WISMEC, en yeni ve en yenilikçi ürünleri piyasaya sunmak üzere. Bu ürünler, görünüm ve işlevi bakımından üstün olan tasarımcılar tarafından oluşturulmaktadır. Herkesin zevk alacağı ödüllendirici bir vaping deneyimi vermek.

Ürünlerimiz ABD’de üretilmekte ve Çin’de üretilmektedir, kendimizi tüm dünyadaki tüm vapers’lara nihai vaping deneyimini sağlayacak en şaşırtıcı ürünleri yaratmak için kendimizi hassaslaştıracağız.

Sürekli Ar-Ge sayesinde, en yeni buharlaştırıcı teknolojisi WISMEC’i sektörün zirvesine koydu. Ancak, tüm bu başarılar, en parlak araştırma ekibimiz ve bu sektörün potansiyelini gören liderlerimiz olmadan elde edilemez. Birlikte, bu sektörün henüz görmediği piyasaya en iyi, en güvenilir ve en sağlam ürünleri getireceğiz.

Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için takım, yetenek, deneyim ve eşsiz üretim tesislerimiz var. Birlikte harika bir şeyler inşa edeceğiz. WISMEC’e hoş geldiniz. Eve Hoşgeldin.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.