Vaporesso Revenger X İnceleme

vaporesso revenger kit inceleme 2018 1

Vaporesso Revenger X İnceleme

Vaporesso Revenger X  elektronik sigara Takımı | İyi Titreşimli Mod
Revenger Kit’in olağanüstü başarısı üzerine inşa edilen Vaporesso, bu tasarımı revize Revenger X Kit ile tekrar revize ediyor.

Tarafından
Vaping360 Takımı


9 Kasım 2017

Vaporesso Revenger X Kiti Giriş
Vaporesso, kısa süre önce yüksek güçlü, sub-ohm vaping kategorisine girdi. Ama bu onları yavaşlatmaya izin vermiyorlar…

Revenger Kit’in istisnai incelemeleri, bu yılın başlarında pek çok güç tüketen veterineri markasına dönüştürdü. En iyisini yenmek için, Vaporesso Revenger X Kitini sunuyor.

Perakende Satış Fiyatı: TBC
Renkler: Yeşil, Kırmızı, Gökkuşağı, Siyah, Mavi

Vaporesso Revenger X Özellikleri
Vaporesso-Revenger-X-kit
Özellikleri:

Vaporesso Revenger X Mod

MAX Çıkış Gücü: 220
Watt Aralığı: 5 – 220 Watt
Voltaj Aralığı: 0 – 8,5 V
Direnç aralığı: 0.05-5
16 Kademe parlaklık ayar ayarı
8 kademeli titreşim ayarı
Haptik desen: mobil spesifik titreşim motoru
Pil: çift 18650
OMNI Kurulu 2.2
Vaporesso NRG Vape Tankı

Vape Suyu Kapasitesi: 2 mL / 5 mL
GT Cores Yedek Atomizer Kafaları Powered by
Malzeme: Paslanmaz Çelik
Çap: 26,5 mm
510 Dişli
Ayarlanabilir hava akımı halkası
Kit İçeriği:

1 X Vaporesso Revenger Mod
1 X Vaporesso NRG8 0.15Ω GT Çekirdek bobin
1 x kullanım kılavuzu
1 X Vaporesso NRG Tankı
1 X Vaporesso USB Kablosu
1 X GT4 Çekirdek bobin (Önceden yüklenmiş)
Dahası ikinci kez daha iyi…
Vaporesso-Revenger-X-kit
Revenger ailesinin en yeni üyesi, selefinin aynı kopyasıdır. Eşit boyutların benimsenmesi ve ilk kitte kullanılan eşleştirme NRG Tankı ile eşleştirilmesi , farklılıkların tek bakışta değerlendirilmesi mümkün değildir. Yoksa öyle mi?

Daha yakından incelendiğinde, Vaporesso’nun ana menü ekranının altında bulunan duyarlı, “dokunmatik” düğmeler için büyük ateşleme ve ayar düğmelerini değiştirdiği açıktır. Bu yüksek teknolojiye uyum modern trendlere uygun ve bu bağlamda, Vaporesso bu özelliğin ilk uygulayıcılarından biridir.

Bu özelliği desteklemek için, 8 kademeli bir titreşim sisteminin dahil edilmesi, kullanıcıların cihazı farklı seviyelerde titreştirmek için özelleştirme seçeneğine sahip olduğu anlamına gelir. Bu aslında bir mobil cihazda yazmanın etkisini taklit eder. Ayrıca, kolay “tek dokunuşla” navigasyona sahip basitleştirilmiş bir menü sistemi, bu modun tüm beceri düzeylerine sahip kullanıcılar için uygun olmasını sağlar.

NRG Tank atomizer bu sürüm için bir geri dönüş görünümü sağlar. 2 mL veya 5 mL’lik bir versiyonda mevcut olan bu bulut kovalama tankı, GT Core bobin ailesini kullanır. Kit, başlamanız için iki çeşit içerir. Önceden yüklenmiş GT4 ve NRG8 GT Core bobin , her ikisi de 0,15 Ω.

Eğer orijinal Revenger çılgınlığını özlediysen, iyi haber şu ki, diriliş için tam zamanında. Ve biraz şansla, Vaporesso yeni çıkmasıyla yeni birkaç destekçiyi kazanabilir.

Uygulamalı güncelleme

Son olarak, ellerimizi Revenger X’de aldık. İşte bu konudaki deneyimlerimizi anlatan bir güncelleme.

Tamam, işte arayüzle anlaşma. Teknik olarak konuşan bir dokunmatik ekranlı cihaz. Ama gerçek ekrana dokunmuyorsun. Mod, ekranın altında dokunmaya duyarlı üç düğmeli vardır. Menüde gezinmenizi sağlayan yukarı ve aşağı ayar düğmeleriniz var. Ardından, menü ekranına erişmenizi sağlayan üçüncü bir düğmeniz var. Bu en iyi kısım bile değil.

Yeni Revenger X‘in en önemli gelişmesi kullanıcı arayüzüdür. Hiç bir elektronik sigara Vaporesso modunu kullandıysanız, modları değiştirmek için ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyorsunuz. İşlev düğmesini, robins’i istediğiniz ayara getirene kadar basılı tutmanız gerekir. Eşekte büyük bir acıydı…

Dikkate değer gelişmeler
Vaporesso_Revenger_X_buttons
Artık değil! Şimdi tek yapmanız gereken, güç düğmesinin kilidini açtıktan sonra, işlev düğmesine üç kez basmaktır. Kaza ile herhangi bir şeyi değiştirmenizi önlemek için cihazı ateşlerken dokunmatik ekran kilitlenir. Yeni menü, modlar arasında kolayca geçiş yapmanızı ve menü ekranına erişmenizi sağlar. Artık menüde dolaşmak zorunda kalmayacak, seçiminizi atlamayacağınız için dua etmeyeceksiniz.

Göze çarpan bir diğer gelişme ise, titreşim olan haptiklerin kullanımıdır. Bu, yakında pek çok yeni cihazla karşılaştığımız bir özellik. Neden olmasın? Telefonlar ve çağrı cihazları bunu yıllardır kullandılar, bu yüzden bunu vape vitrine geçirmeye başladıkları zamandı. Bu deneyimi artırır.

Karar
Bunun dışında, her şey orijinal Revenger mod için hemen hemen aynıdır. Zaten harika bir cihazdı, bu yüzden tekerleği yeniden icat etmek zorunda kalmadı. Vaporesso, piyasadaki en iyi modlardan birine sahip olduklarından emin olmak için birkaç ayar yaptı. Bence bunu 2. Versiyon olarak adlandırmamaları harika bir şey. Eğer bir Revana sahipseniz, dışarı çıkıp başka bir tane satın almanızı haklı çıkaramıyorum. Ancak, eğer gözünüzü orijinalin üzerine koyduysanız ve hala tetiği çekmemişseniz, bunun için daha fazla nedeniniz vardır.

Yeni Revenger X’i başka biri denedi mi? Deneyimin şu ana kadar ne gibi oldu?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.