Smok için En Kaliteli Likit Tercihi Hangisi?

bayii smok

Smok için En Kaliteli Likit Tercihi Hangisi?

Elektronik sigara, uzmanlar tarafından sigarayı bırakmak için kullanılan yöntemlerden biri olarak tavsiye edilmektedir. Elektronik sigara likit tankı, atomizer, çekim tuşu, şarj aparatları ve batarya şeklinde isimlendirilen parçalardan oluşan cihazdır. Geleneksel sigaradan farklı olan özelliği ise tütün kağıdına sarılmaz, dışarıya duman vermez, rahatsız edici bir kokuya sahip değildir ve en önemlisi de bitkisel kökenlidir.

Dolayısı ile elektronik sigara hastalıklara yol açmamaktadır. Elektronik sigaraya yeni başlamak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri kaliteli likit nelerdir şeklindeki sorulardır.

Smok Elektronik Sigara için En Kaliteli Likit

Elektronik sigara kullanımında önemsenmesi gereken en hassas durum dolum sıvıları yani likitlerdir. Likitler elektronik sigaranın içerisinde kullanılmaktadır. Likit sıvısı elektronik sigarada bulunan tankın içerisine doldurulmaktadır. Doldurulan likit sıvısı elektronik sigara cihazının en önemli parçalarından biri olan atomizer tarafından buhar haline getirilmektedir. Dolum sıvısına likit denilmektedir. Dolum sıvısı likit mg ve likit ml olarak ifade edilir. Likit mg dolum sıvısındaki dozaj oranı olarak tanımlanabilir.

Geleneksel sigara içen insanlar yüksek oranda nikotin almaktadırlar. Dolum sıvısındaki dozaj oranı ise kişinin nikotin alım oranını dengelemektedir. Likit mg, elektronik sigara kullanan kişilerin nikotin alma oranıyla ilgili kişide doygunluk sağlamaktadır. Yani likit mg buharın sertliğini belirlemektedir.

Kaliteli likit nelerdir? Kaliteli likitlere bakıldığı zaman Halo likit, One Hit Wonder, cuttwood ve Mt. Baker Vapor gibi likitler başlıca kaliteli likitler arasında yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X