Smok G320 Elektronik Sigara Modeller

smok likit aktarimi

Smok G320 Elektronik sigara, SmokTech firmasının en çok tercih edilen ve yüksek güçlü cihazlarından birisidir. Ürün yüksek watt teknolojisine tam uyum gösteren Big Baby Beast tank ile üretilmiştir. Üç adet 18650 pil ile çalışan ürün, 320W güç çıkışına sahiptir. Geliştirilmiş sıcaklık kontrol sistemi özelliği kullanılan üründe, Ni200 nikel, titanyum, paslanmaz çelik ısıtma tellerini desteklemektedir.

Firma bu sebeple yüksek güvenliği ve gücü ön plana çıkarrmaktadır. Ürün farklı bir opsiyon olarak, iki adet pil ile birlikte 220W güç çıkışında çalışmaktadır. Ürünün üzerinde bulunan OLED ekranda kullanım sağlarken tüm bilgileri kontrol altında tutabilirsiniz. G320 ile birllikte gelen Big Baby Beast tankı sayesinde yüksek buhar üretimi sağlanmaktadır.

Ürün 5 ml likit kapasitesine sahiptir. İçeriğinde V8 baby- X4 coil özelliği likiti yumuşak ve güzel aromalı bir hale getirmektedir.. Smoktech firması, piyasadaki diğer ürünlerden farklı olarak yüksek watt kabiliyeti, estetik görünüm ve kolay kullanılabilirliği bir araya getirmiştir.

Ürünün, elde şık duruşu, farklı renk seçenekleri elektronik sigara severleri oldukça cezbetmektedir. Bu ürünle, kurtulmak istediğiniz sigara alışkanlığınızdan hemen kurtulabilir, sağlığınız için uygun olan ve size zarar vermeyecek G320 elektronik sigarayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektonik sigara kullanıcıları için özel olarak tasarlanan ürünün boyutları, 89.5mm x 61.5mm x 31mm olarak belirtilmiştir. Kutu içeriğinde mevcut bulunan USB kablosu ile rahatlıkla ve hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz ve ürün yazılımınızı güncelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.