Smok G-Priv için En Uygun E Likit

smok gpriv likit

Smok G-Priv için En Uygun E Likit

Sigarayı bırakmak isteyen ama bir türlü bırakamayan kişileri en büyük dünya genelinde birçok uluslararası alanda faaliyet göstermekte olan sağlık kuruluşları tavsiye edilmektedir.  Elektronik sigara tercih yapılacağı zaman kullanım amacına uygun cihazlar seçilmelidir.  Ayrıca elektronik sigara modelleri arasından seçimi yapıldıktan sonra uygun likit seçimi de yapılmalıdır. Ne olursa olsun  tercih yapılırken tek kriter fiyat olmamalıdır. Kaliteli ürün seçimi en önemli kriter olmalıdır.

Çünkü elektronik sigara tercih yapıldığı esnada sadece fiyatı uygun diye kalitesiz ve orijinal olmayan ürünler tercih edildiğinde birçok olumsuz durum yaşanmaktadır. Hatta  sahte ürün kullanılması halinde  tehlikeli durumlar ile karşılaşmak da mümkündür. Bu yüzden  kalitesi ile ün yapmış ve güvenilir olan Smok  gibi elektronik sigara markaları ve bu markaların ürettiği modeller ile likitler tercih edilmelidir.

 

Smok Gpriv Elektronik Sigara

Smok firması hem dünya genelinde hem de ülkemizde piyasaya sürmüş olduğu elektronik sigara modelleri ve ürünleri ile kendine ispatlamıştır. Smok firması, tarafından üretilen  yeni nesil elektronik sigara modellerinden olan Smok Gpriv modeli yenilikçi bir yapıya sahip olup  birçok yeni özellik taşımaktadır. 2.4 inç dokunmatik ekrana sahip olan ve portatif bir yapıya sahip olan bu model aynı zamanda harici bataryaya sahip olmasının yanı sıra Usb bağlantısı yine de şarj olabilmektedir. 220 Watt gücünde olan cihaz  gösterdiği yüksek performans ile büyük beğeni toplamaktadır.

Smok G-Priv için En Uygun Elektronik Sigara Likit Önerileri

ilk defa cihaz kullanacaklar için 6 mg nikotin kullanılacak olup, az sigara içenler için 3 mg önerilmektedir. Damak tadına göre farklı likit çeşitlerine joyetech sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.