Smok Elektronik Sigara Fiyatları Kampanya

smok esigara kalite fiyat

Smok veya Smoktech, en kaliteli ve meşhur elektronik sigara markalarından biridir. Güzel dizaynı, bol model seçenekleri ve kolay ödeme yöntemleriyle birlikte kolay satın alabileceğiniz bir üründür. Satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey, orjinalliktir. Kesinlikle güvenmediğiniz bir siteden veya satıcıdan alışveriş yapmayınız.

Elektronik sigaranın bazı bölümleri vardır: Atomizer kısmı, atomizer camları, cihazın kendisi, bataryası ve likitleri. İnternet üzerinden hepsini ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Her cihazın ömrü vardır ve arada parçalarının değişmesi iyidir. İyice temizlenmeyen elektronik sigaralar, size kötü bir tat bırakırken sağlığınızı etkiler ve cihazın ömrünü kısaltır. Parçaları çok uygun fiyatlara satın alıp değiştirebilirsiniz.

Smok elektronik sigara fiyatlarına gelecek olursak,modeline bağlıdır.Model farkları ise gücüne, likit dolum kapasitesine ve bataryalarına göre değişir.  Ortalama bir model indirimli bir şekilde 300-400 liraya alınabilir. Minimum fiyatlar 200-250 tl olmaktadır. Likit haznesi daha düşüktür. Maksimum fiyatları ise 750-800 tl civarıdır. Daha büyük hazneye sahip, gücü yüksek olan elektronik cihazlardır. Fakat indirimleri takip ederseniz kazançlı bir alışveriş yapmış olursunuz.

Elektronik sigaranın yanında likitler ve diğer parçaları da satın alabilirsiniz. Atomizer parçaları genellikle 20-40 tl arası değişmektedir. Smok bataryaların fiyatları ise 400-500 tl civarıdır.

İnternetten alışveriş yaparken kapıda nakit ödeme veya  kapıda kredi kartı seçenekleri vardır. Online kredi kartı kullanıyorsanız, taksitlendirme şansınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.