Orjinal Smok G-Priv Elektronik Sigara Satış Sitesi

smok g priv esigara makale

Modern ve şık görünümü ve tasarımı ile süper bir çıkış gücü ve süper fonksiyonları ile göz alıcı bir şıklığa sahip olan smok gpriv elektronik sigaralar, elektronik sigara kullanan tüm kesimler için en muazzam tercihtir.

220 w gücü ve yenilenmiş dokunmatik ekranı sunan bu elektronik sigaralar ile 220 w’lik yüksek gücün farkına varabilmeniz için iki adet harici pil ile desteklenmekte ve bu pil sayesinde süreklilik ve mükemmeliği sizlere sunmaktadır.     2.4 inç dokunmatik ekranı ve ekran kilitleme butonu ile elektronik sigara cihazının kullanımı oldukça kolay olmakta ve pratik ve ergonomik bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Cihazı daha iyi kullanabilmeniz için geliştirilmiş geniş dokunmatik ekranı ile elektronik sigara kullanırken kendinizi özel hissedeceksiniz.

Bu elektronik sigara da tıpkı diğer elektronik sigaralar gibi online ortamlarda internet üzerinden satış yapan alış veriş siteleri aracılığıyla satılmaktadır. Bu yüzden Smok G-priv Elektronik Sigara Satış yeri konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeksizin rahatlıkla ürünü temin edip kullanabilmektesiniz.

Kolay temin edilebilmesinin yanında karbon fiber metaryelden üretilmiş arka kapağı ile yüzde yirmi oranında daha hafifleştirilmiş ve 20 derece daha dayanıklı hale getirilmiştir. Ayrıca, Smok g priv’in dokunmatik ekranının da kırılmaya karşı dayanıklı malzemeden yapıldığı ve pek çok ağır testten geçtikten sonra müşteriye sunulduğunu bilerek, gönül rahatlığı ile bu ürünü almanızın önünde hiçbir engel bulunmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.