Orjinal Elektronik Sigara Bu Sitede Satılır

esigara yeni haber 1

Kızılderililer ilk defa barış çubuğunu üflediğinden beri beyaz adam sigaranın zararlarını saydı durdu. Nitekim serzenişinde haklıydı da! 50’lerin 60’ların dünyasında sigara kullanmak ne kadar medeniyet göstergesi olursa olsun sonuç olarak ömrü vefa eden herkeste bir iz bıraktı. Kimisinin bağışıklık sorunları oldu, kimisinin sadece sakalı sarardı, şanslı olanların sadece perdeleri karardı, bazılarımız da kanser gibi illet hastalıklara tutuldu.

Velhasıl cesur yeni dünya, sigaranın sonuçları ile baş etmenin yanında direkt olarak sigarayla sonuca gitmeden, hatta hiç bulaşmadan, insanlığı koruma altına almaya karar verdi ve yirmi birinci yüzyılın son gözdesi “elektronik sigara”yı huzurumuza sundu.

Gelin görün ki elektronik sigaranın aktif satışı ülkemizde yasal değil. İnsan kendini ne kadar tuhaf hissetse de bu hizmeti kargo firmaları aracılığıyla internet siparişi kanalından alabiliyorlar. Bunun yanında son günlerde rastladığım bir habere göre İstanbul’un iş merkezleri nam-ı diğer beyaz yakalarının cirit attığı Şişli-Mecidiyeköy’de de bir elektronik sigara dükkânı mevcutmuş. “İstanbul Elektronik Sigara Satış Ofisi” adıyla bulunabilir, iletişim bilgilerini sitelerde henüz paylaşmamışa benziyor.

Ziyadesiyle tercih edilmesini tavsiye ettiğim yol tabii ki internet satışı. Bunun için de Joytech markasının sitesinden https://www.vaporesso1.net/ faydalanılabilir, İstanbul’un çeşitli bölgelerine kargo teslimatı alabilirsiniz.

Bir diğer internet satış kanalı için de Joyetech Likit kullanılabilir. Yine İstanbul’un çeşitli bölgelerine hizmet vermekte.

Smok Elektronik Sigara ziyaret edilebilir. Yaratıcı ismi için de siteyi tebrik ediyoruz.

Taze nefesli günler dilerim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.