Orjinal Elektronik Sigara Likit Satış Sitesi

esigara likit orjinal satis sitesi

Elektronik sigara kullanımında en önemli şey, içindeki likitler yani dolum sıvılarıdır. Cihazın içinde bulunan atomizerler sayesinde  tank veya kartuş içine yerleştirilen aromalı likitler buhara dönüşür. Yapılan testlerde likitlerin insan sağlığına zararlı olmadığı belirtilmiştir. Fakat hamilelerin, çocukların veya kalp hastası olanların kullanımı zararlıdır. Kesinlikle orijinal likitler satın almalısınız. Likitler insan vücuduna direkt giren maddelerdir. Markası  ve son kullanma tarihi belli, güvenilir olan yerlerden likit sipariş ediniz.

Likit seçerken diğer önemli konu likit mg’dir. Yani içindeki nikotin oranına bakmalısınız. Tercihiniz az nikotin olmalı fakat çok sigara içiyorsanız, sigara bağımlılığınızdan kurtulmanız zordur. Bu sebeple, nikotin oranı giderek azalan likit seçimlerinde bulunabilirsiniz.  Çok çeşitli aromalar vardır. Genellikle şeftali, karpuz, limon gibi meyvelerdir. Veya mısır gevreği, kremalı pasta, elmalı turta, tütün ve krema gibi ilginç karışımlar da mevcuttur.

Likit sipariş edebileceğiniz çok internet sitesi bulunmaktadır. Fiyatları gayet uygundur. Fakat daha uygun hale getirmek istiyorsanız ekonomik çoklu paketlerden sipariş  etmelisiniz. Aromaları, nikotin oranları birbirinden farklı çok sayıda likit vardır.

Elektronik sigara likitlerin fiyatlarına bakacak olursak, 10 ml likitler en ucuz 15-20 tl arasıdır. Fakat 25-40 tl arası satan siteler de mevcuttur. Markasına ve aromasına göre değişebilir. Aromasını seçerken size en uygun olanı tercih etmelisiniz. Ekonomik paketlerden alırsanız bütçe olarak kazanç sağlamış olursunuz.

Elektronik sigara likit içeriği nedir?

Her şeyin elektronik hale gelmesiyle birlikte sigaraların da elektronik çeşitleri ortaya çıktı. Kısaca e-sigara olarak adlandırılan bu sigara çeşidinde, elektronik cihaz sigara dumanı yerine buhar çıkartıyor. Bu buharın oluşması için ise atomizer adı verilen bir eleman kullanılıyor. Atomizerler elektronik sigarayı ısıtma aleti olarak da biliniyor. Peki, elektronik cihaz bu buharı nerden üretiyor ve neyi kullanıyor diyorsanız, işte bu nokta da likitler ya da diğer adıyla dolum sıvıları karşımıza çıkıyor. e-likit adı da verilen dolum sıvıları, elektronik sigaraya doldurulduktan sonra atomizerler ile duman yerine buhara dönüştürüyor.

Bir başka soru olarak sigaranın dozunu ve sertliğini nasıl anlayabilirim diyorsanız karşımıza e-likit’in iki terimi çıkıyor. Bunlardan bir tanesi likit mg ve likit ml. Likit mg, sert ve dozajı yüksek orandır diyoruz. Likit ml ise, matematik terimi olarak kullanılan mililitredir ve ölçü birimidir.

Şimdi size hatırlatmamız gereken en önemli nokta sahte olan likitler. Bu likitler sahte olarak üretiliyor ve gerçek dolum sıvılarıyla ilgisi bulunmuyor. Vücuda direk etki eden bu dolum sıvıları insan sağlığı için ciddi zararlar oluşturuyor. Bu sebeple elektronik sigarayı doldurmak için alınan likitlerin özelliklerine dikkat etmek gerekiyor.

Hepinizin merak ettiği bir diğer konu ise muhtemelen şudur, peki bu elektronik sigara da nikotin var mıdır? Cevabımız ise evet, nikotin miktarı likit mg’ler ile belirleniyor. Bu sebeple bağımlılık yapıyor diyebiliriz. Söz konusu elektronikte olsa sigara kullanımı. Sağlığımızı her şekilde tehdit ediyor ve organlara büyük zarar veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.