Orijinal Elektronik Sigara Markaları

sigaradan kurtulun

Orijinal Elektronik Sigara Markaları

Elektronik sigara piyasasından haberdar değilseniz ve satın alacağınız modelin fiyat skalasını bilmiyorsanız kararsız kalmanız mümkün. Çünkü hem elektronik sigaralar çok çeşitlidir hem de satış ağları oldukça gelişmiştir. Bu yazımız Orijinal Elektronik Sigara Markaları Hangileridir? Elektronik Sigara Hangisini Tercih Etmeliyim? Sorularınıza cevap niteliğindedir.

Elektronik Sigara Markaları Nelerdir?

Elektronik Sigara kullanmaya başlamadan önce birkaç markanın modelini kıyaslayarak ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Bu markaların satış fiyatları ve performans durumları seçimlerinizde sizi yönlendirebilir. Orijinal Elektronik Sigara Markaları ile devam etmek istiyorsanız piyasa araştırmasına ihtiyacınız var demektir. Wismec, Smoktech, Ovale ve Aspire gibi birçok bilinen marka da sizi bu konuda tatmin edebilir. Fakat kaliteli performans için başlangıçta iyi bir maliyet ayırabiliyorsanız aşağıdaki markalar sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Eleaf Ijust 2

2600mah’lık silindir gücü ile en iyi markalar listesinde hatırı sayılır bir satış ağına sahip Eleaf Markası Özellikle 5.5ml kapasiteli tank özelliği ile iddialı modelleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bu sayede gün içinde çok fazla likit yenilemiyorsunuz. Duman gücü de diğer tercih sebeplerinden oluyor.

Joyetech Egrip 2

Orijinal Elektronik Sigara Markaları arasında en bilinenlerden biri de Joyetech markası oluyor. Yeni kullanıcılar için de başarılı bir tercihtir. 2100 mAH’lık pili güçlü bir performans sağlar. Set içeriğinde bulunan 510 atomizer adaptörü ile farklı atomizer kullanımı sağlayabilirsiniz. Avrupa Birliği standartları doğrultusunda 2.0ml kapasiteli ve çocuk korumalı modelleri şu sıralar kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.