One Hit Wonder Likit Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

one hit wonder likit orjinal mi

One Hit Wonder Likit Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

One Hit Wonder firmasına ait ürünler piyasaya ilk çıktığı andan itibaren elektronik sigara kullanan tüm kesimlerin ısrarla aradığı ve ülkemizde oldukça pahalı fiyatlara zar zor bulunan bir elektronik sigara likitidir.

Ülkemizde zor bulunması dolayısıyla yurt dışına seyehat eden vatandaşlar gittiği ülkelerde bulabildiği ve getirebileceği kadar bu ürünlerden almakta ve ihtiyaç fazlasını da ülkemizde satmaktadırlar.

Bu ürünlerin çokça satıldığını gören paralel ithalatçı firmalar patenti ve üretimi Amerika’da Kaliforniya’da bulunan bu elektronik sigara likitlerini yüksek kalitede kolanlayarak üreten Çinli üretimhaneler ile anlaştılar ve ülkemize soktular. Şu an ülkemizde bulunan One Hit Wonder elektronik sigara ürünlerinin yüzde 90 oranında sahte klon ürünlerden oluştuğu bilinmekte ve aldığı ürünlerin şişelerini detaylı bir şekilde incelemeyen insanlar kandırılmaktadır. Bu şişelerin üzerinin detaylı okunmaması halinde orijinal üründen ayır edilmesi imkansız düzeyde üretilen klon ürünler insan sağlığını tehdit etmektedir. Bütün bu sebeplerle elektronik sigara likitlerinde One Hit Wonder ürünü kullanmak isteyen kullanıcılar Orjinal One Hit Wonder Likit Hangisi diye sormaktadırlar. Sahte ürünlerin dolum aparatlarının dişli bölümleri keskin ve silindirik bir şekle sahiptir orjinalinde ise dişli bölümü hafif eğik yapıdadır.

Diğer Makalemiz olan Orjinal ve Kaliteli One Hit Wonder Likit konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, şişenin üzerinde yer alan ambalajın kabartı olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir. Klon ürünlerdeki ambalajda kabartı yoktur düz bir naylon hissi vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.