Muz Aromalı Elektronik Sigara Likit Aroması

muz aromali likit

Günümüzde sigara kullanımını azaltmak ya da sigaranın zararlarından korunmak için elektronik sigaraların kullanımı artmaya başlamıştır. Elektronik sigaralar farklı özelliklerdeki likitlerin batarya aracılığıyla ısıtılarak buhar üflenmesi sistemiyle çalışır ve sigara içmek için daha avantajlı bir alternatiftir. Elektronik sigara likitleri damak tadı doğrultusunda seçim yapılabilecek seçenekler sunar. Elektronik sigara likitleri, sahte likitleri ayırt etmenin yolları ve muz aromalı elektronik sigara likitleri konularını yazımızda bulabilirsiniz.

Elektronik Sigara Likitleri Hakkında

Elektronik sigara likitlerinin içerisinde propilen glikol, bitkisel gliserin, aroma verici ve nikotin bulunur. Kullanıcının isteğine göre meyve aromalı likitler de tercih edilebileceği gibi tütün aromalı likitler de kullanılabilir. Meyve aromalı elektronik sigara likitleri elma, kavun ya da muz aromalı elektronik sigara likitleri olarak isteğe bağlı tercih edilebilir.

Sahte Likit ile Gerçek Likit Arasındaki Farklar

Elektronik sigara kullanırken likitlerin orijinal olanları tercih edilmelidir. Sahte likitler sağlığa çok zararlıdır. Sahte likitleri orijinallerinden ayıran çok fazla özellik vardır. Sahte likit şişelerinde bandrol ve sertifika bilgisi yer almaz ayrıca şişeler şeffaf ya da düz beyaz basit görünümlüdür. Son kullanım tarihi ve içerik detayları yazmaz. Şişe kapağında emniyet kilidi ve hiç açılmadığına dair jelâtin bulunmaz. En büyük farklardan biri de markaların ürettiği standart boyutlardan farklı olarak üretilirler.

Muz Aromalı Elektronik Sigara Likitleri

En çok tercih edilen elektronik sigara likitleri meyve aromalı olanlardır. Meyve aromalı likitler kullanıcının damak tadına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin muz aromalı elektronik sigara likitleri arasında Dekang, Natura ve Efkar markalarından likit deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.