Joyetech sağlığına kavuşmanın kolay yolu

eroll2

Elbette öncelik olarak dileğimiz sigaraya hiç bulaşılmamış olunması fakat bir şekilde yine de bulaşılmışsa sigaradan kurtulmak için çaba göstermekte fayda var!

Bu sebeple size şiddetle elektronik sigara kullanmaya başlamanızı öneriyoruz. Öncelikle elektronik sigaranın ne olduğu konusunda sizlere kısa bir bilgi verelim. Elektronik sigara, sigaraya bağımlı kişilerin sigarayı bırakması için üretilmiş, li-ionpil ile çalışan sigaradan daha fazla duman vererek kişiye sanki sigara içiyormuş hissi veren elektronik bir alettir. Elektronik sigaralar E-sigara adıyla da bilinmektedir ve 3 bölümden oluşur. Li-ionPil (yani şarj edilebilir pil), atomizer ve kartuş. Joyetech Elektronik sigara ucuna takılan 3.3 ya da 6.0 dirence sahip standart pil ile çalışır. Pilin sağladığı enerji ile içine eklenen kartuştan gelen likit ve atomizer sayesinde ısınır ve buharlaşarak dışarı çıkar. Yani bir nevi nargile işlevi görür. Ama nargile ile arasındaki tek fark biri köz ile ısınırken diğerinin ısı kaynağının pil olmasıdır.

Joyetech ile Sağlığıma Nasıl Kavuşurum?

Normal sigara içenler tütünün yanmasıyla ortaya çıkan dumanı ciğerlerine çekerek duman içerisinde bulunan az miktarda nikotini akciğerleri yolu ile kana karıştırarak bağımlı hale geldikleri nikotini vücutlarına alırlar. Fakat ne yazıkki bunu yaparken tütünün yanması ile ortaya çıkan karbonmonoksiti, katranı ve bildiğiniz gibi yüzlerce zararlı ve kanserojen maddeyi de azıcık nikotini alabilmek uğruna vücutlarına sokarlar. Bir yandan nikotin ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da sağlıklarını bilerek tehlikeye atarlar. Ayrıca sosyal ortamlarda sigara kokusundan dolayı içmeyenleri rahatsız etmeleri de cabası. Bu sebeple biz sizlere elektronik sigaranın öncüsü Joyetech sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Elektronik sigaranın sadece bir cihaz olduğunu, asıl önemli şeyin bu sigara ile kullanılan sıvı olduğunu da hatırlatalım. Bu sıvının içeriğinde bitkilerden elde edilen Glycerol, daha bilinen ismiyle gliserin, gıda aroması ve saf nikotin bulunmaktadır.

Artık benim de bir elektronik sigaram olsun diyorsanız size joyetech elektronik sigara öneriyoruz. Çünkü E-sigaranın normal sigara gibi üstünüze başınıza kokusu geçmez, dişlerde leke bırakmaz ve çevrenizde bulunan kişileri rahatsız etmez. Joyetech normal sigara gibi zararlı kanserojen maddeler de içermez ve havaya karbonmonoksit benzeri zararlı maddeler yaymaz. Sizi sigaradan uzak tutar ve ayrıca psikolojik olarak da rahat hissetmenize yardımcı olur. Sigarada ya da nargilede olduğu gibi köz ve ateş barındırmadığı için yangın riski söz konusu değildir. Portatif özelliği sayesinde cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kalem formunda olduğundan dolayı gayet şık bir görüntüsü vardır.

Sizde en kaliteli, şık ve güvenilir joyetech elektronik sigara modellerini incelemek ve sipariş vererek sahip olmak istiyorsanız elektroniksigaras.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.