Joyetech Penguin Elektronik Sigara Kalitesi

penguin joyetech coil

Joyetech Penguin Elektronik Sigara Kalitesi

Joyetech elektronik sigara diğer elektronik sigarlardan farklı olarak model tasarımında da üstün özelliklere sahiptir. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olması ve Penguin modelindeki estetik duruş onu diğer elektronik sigara modelleri arasında benzersiz kılmaktadır.  Kompakt olarak tasarlanan yenilikçi bir sisteme sahip olan Penguin Joyetech elektronik sigara modeli parlak bir seramik yuvaya sahiptir.

Kendine özgü olan tadını keşfetmek için bu model bir elektronik sigara de tiryakilik oluşturma tehlikesine sahiptir. Ancak bu tiryakiliğin size etkisi zehirleyici olmayacaktır. Joyetech elektronik sigara atopack kartuşu 8.8/2.0 ml e-likit kapasiteye sahip olan özelliği ile yeniden dolduruluyor olması size her gün yenilenebilir taze bir keyif imkanı sunacak.

Penguin Joyetech elektronik sigara modeli ile sigara içmek istediğinizde rahatlığını hissederek sigarayı kolayca bırakacaksınız. Özellikleri  26.5mm-52.00-102.5mm boyutları, 139.5 gr. Ağırlığı, 8.8 ml / 2.0 ml kartuş kapasitesiyle, bataryasının kapasitesinin 2000 mAh oluşu, maksimum şarj akımının 2A oluşu ile özetlenebilecek elektronik sigaramız siyah, gümüş, kırmızı, beyaz ve mavi farklı renk seçenekleri ile sunulur.

Joyetech elektronik sigara doğrudan çıkış moduna sahip olarak, JVIC sistemi ile modüler olarak tasarlanmıştır. Penguen görünümlü olan bu elektronik sigara modelinde dikey likit enjeksiyon metodu kullanılarak tasarlanmıştır. Yüksek miktarlarda oluşan buharı orijinal tadı keşfetmek için daha güçlü bir etki sunar. Penguen tasarımlarının tıpkı yunus tasarımlarında olduğu gibi dengeleyici etkileri

Joyetech  Penguin elektronik sigara modelinde de kullanılmıştır. 2A maksimum şarj akımına sahip olan Penguin Joyetech elektronik sigara Avatar isimli hızlı şarj aleti ile beraber kullanılır. Şarj aleti ayrı olarak satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.