Joyetech ile zararlı alışkanlığınızdan kurtulun

joyetech zarirli aliskanliklardan kurtulun

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen elektronik sigaraları duymayan yoktur. Normal sigaradan çok daha masum ve kullanışı rahat olan bu sigaraların en kaliteli üreticisi ve dünya markası olan Joyetech elektronik sigara! Pek çok rengi ve modeli mevcut olan bu marka özelliklerine göre fiyatı değişmektedir. Boyut, watt, mAh, renk, kit, atomizer özelliklerine göre değişim göstermektedir. Joyetech e-sigara, sadece kullanıcılarının sağlığını düşünmekle kalmayarak, dış görünüşe de özen göstererek sigarayı bırakmak isteyenlerin favori halegelmiştir.

Joyetech elektronik sigara ilk üretildiği zaman akıllarda pek çok soru işareti oluşmuştu. Sigara isteğimi giderir mi? Dışarıda kullanabilir miyim? Nikotin seviyesi nasıl ayarlanacak? gibi sorular çok insanın aklını bulandırmaya yetiyor hatta artıyordu bile. Ancak son dönemlerin en çok rağbet gören elektronik aleti haline gelmeyi başardı. Peki elektronik sigara kutusunda neler var? Kutusu ev tasarımı çok güzel. Akıllı telefonlardan esinlenme olduğu çok belli, son derece estetik bir duruşu var. Kutunun içinden ise sigara, sigaranın kutusu, şarj aletleri, sigaranın şarj olan kısmından fazladan 1 adet, likit koyma yerinden fazladan 3 adet mevcut. Ancak bu tanıtım tüm modeller için geçerli değildir. Fiyat aralığı ise 190 lira ile 500 liraya kadar çıkabiliyor. 30’un üzerinde elektronik sigara modeli bulunan Joyetech, en son ürünüyle kendi dünyasında uzun süre zirveyi koruyacağa benziyor.

Joyetech Elektronik Sigara İçeriği ve Kailtesi

Son çıkan model ise, yazılım güncelleme özelliği olan Joyetech eGrip II Light. Elektronik sigaraya başlamak isteyip ama atomizer, pil veya şarj aleti gibi çok ayrıntıdan kafası karışanlar için şu an için alınabilecek en iyi hepsi bir arada cihazlardan biri dersek yanılmış olmayız. Aslında sadece yeni başlayanlar için değil, ileri derece elektronik sigara kullanıcıları için de oldukça tatmin edici seviyede.

Ayrıca ebeveynler için de özel bir sistem geliştirilmiş ve standart kit ve special kit çıkararak special kitte çocuk kilidine sahip özel bir kapak bulunuyor. Joyetech elektronik sigara, bu modeliyle kullanıcılarına tam 5 farklı renk sunuyor; Metalik, siyah, beyaz, kırımızı ve altın sarısı renkleri mevcut. Gelelim kullanımında en önemli kısma, likit nedir? Tank ya da kartuş diye geçen aparatların içine doldurulan sıvıdır. Likit ml ve likit mg olarak kendi içinde ayrılmaktadır. Likit mg, aletinizde bulunan dolum miktarıdır ve 10 ml ile sınırlıdır. Likit ml ise aroması, sertlik ve hafiflik dozajını belirten seviye durumudur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.