Joyetech eVic Basic Elektronik Sigara

başlıksız 1 4

Joyetech eVic Basic Elektronik Sigara

Güçlü ve Pratik arayanlar için geliştirilen elektronik sigara, size taşıması kolay ve tam performans sunar. Elektronik sigara ile ilgili yüzlerce seçenek oluşturmak mümkün. Bunu nasıl yapabiliriz?

Joyetech elektronik sigara tasarlarken dikkat ettiği insanların içim zevklerinin farklı olduğunu ve her tarza hitap edip sigarada kurtarmak için yüzlerce kombinasyona yol açacak kriterlerine önem verdi. Bunu ürettiği parçaların birbirleriyle uyumlu olması ile başardı. Elektronik size sağlıklı hayatın kapısını açar. Çünkü elektronik sigara ile sigaranın zararları yok edilmesi için yanma değil buharlaşma kullanılır.

Evic basic elektronik sigara birlikte kullanılan cubis pro atomizer ile harika işler çıkarır. çünkü güçlü atomizer ve sağlam gövde yapısı ile elektronik sigaradan istediğinizden fazlasını bulacaksınız. 5 ayrı programlama ile çalışan evic basic elektronik sigara joyetech ailesinin en seri cihazlarındandır.

Joyetech evic basic elektronik sigara estetik yapısında uyumlu atomizer girişi ile tam bir set halindedir. Profesyonel bir elektronik sigara isteyenler evic basic ile kendi kombinasyonlarınızı yapabilirsiniz. Böylece elektronik sigara size ve çevrenize zarar vermezsiniz.

Elektronik sigara ile hayatınızın değişimlerini öncelikle sosyal yaşamdan başlatır. Öncelikle sigara içmek için kış günleri bile açık alanda olmak zorundasınız. Buna katlanmak gerçekten güç ve katlanmak zorunda değilsiniz. Çünkü elektronik sigara kokmaz ve zehirli gazlar yaymaz. Bu yüzden kapalı alanlarda içebilirsiniz. Çünkü elektronik sigara ile duman değil buhar solunur. Buhar ise zaten havada bulunan bir gazdır ve doğayı kirletmez. Daha sonra bütçenizde inanılmaz yer açılır. Çünkü günde 10 lira verilen sigara ayda 300 lira yapar. Elektronik sigara ile cihazı bir kere satın alıp daha sonra alacağınız 40 liralık likit ile bir ay içim sağlarsınız. Yani eskiden aylık gideri 300 lira olan sigarayı elektronik sigara ile ayda 40 liraya düşürürsünüz. Geri kalanı ile ne yapmak isterseniz yapabilirsiniz.

En önemlisi artık sigara ile ciğerinize karbondioksit almak zorunda değilsiniz ya da metan gazı. Çünkü joyetech elektronik sigara ile bu zehirli gazların hiçbiri oluşmaz. Yanma olayı gerçekleşmediği için -ki yanma olayı bir kimyasal olaydır- kimyasal hiçbir gaz solumaz ve hayatınızı neşeli devam ettirirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.