Joyetech eVic Basic Elektronik Sigara İncelemesi

evic basic inceleme

Elektronik sigara, sigara tiryakisine dönüşmüş olan kişilere, sigaradan aldıkları hazza çok yakın bir hazzı yaşatarak, onlara sigaraya göre çok daha az oranda zarar vermektedir. Bu oran küçümsenecek gibi değildir; neredeyse %95 gibi oranlara kadar değişebilmektedir. Bilinmesi gerekir ki bu etki yalnızca, sigara tiryakisi olup, aktif içici olan kişiler için geçerlidir. Sigarayı aktif olarak kullanmayıp, bağımlı sayılmayan kişiler için bu oran aynı etkiyi yaratmayacaktır.

Elektronik sigara kullanıcılar tarafından, onlara sigaraya en yakın hazzı yaşattığı için tercih edilmektedir. Elektronik sigaradan bu hazzın alınmasında önemli rolü elektronik sigaranın likiti, esansı ve markası gibi unsurlar üstlenir. Piyasada çok sayıda elektronik sigara çeşitleri mevcuttur. Kimileri farklı aromalara kimileri ise farklı tarzlara ve modellere sahiplerdir. Aynı zamanda likitlerin nikotin oranları da, 0 nikotin, az nikotin ve yüksek nikotin olarak değişebilmektedir. Tüm bu unsurlar gibi, her kullanıcının zevkine göre değişebilen birçok seçenekler vardır.

Bu marka ve seçenekler arasında Joyetech eVic Basic elektronik sigara modeli de oldukça bilindik ve tercih edilen modeller arasındadır. Kavranması çok kolay olan Joyetech eVic Basic’in küçük bir görünümü vardır. Bu cihazda maksimum çıkış 40 W’a kadar ulaşabilmektedir. Bu model, 1500 mAh dahili batarya ile güçlendirilmiştir. Birçok kişinin zevkine hitap eden Joyetech eVic Basic elektronik sigara modeli, elektronik sigara keyfine daha da keyif katarak, hazzı üst düzeye çıkarabilmek için üretildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.