JOYETECH ESİGARA İLE NİKOTİNİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ AYARLAYIN

eroll2

Joyetech esigara ile nikotini istediğiniz gibi ayarlayın. Bunu Joyetech atomizer ve güç(watt) ayarı ile yapabilirsiniz.

Farklı çeşit atomizeri incelemeyi unutmayın

 

Esigara ile nikotin miktarını siz ayarlayabilirsiniz. Nikotin miktarında tamamen sizin alışkanlıklarınıza ve kullanımınıza göre değişir. Ortalama olarak 1.6 ml likit sıvısı bir paket sigaranın verdiği nikotini sağlamaktadır. Bu referansla günde ne kadar nikotin için ne kadar sıvı kullanımı gerçekleştirmeniz gerektiğinizi ölçebilirsiniz. Elektronik sigaralarda bu ortalama 1,6 ml lik likit sıvısı tüketmeniz anlamına geliyor. Bu da ekonomik bakımda oldukça düşük maliyetler anlamına gelir. Cihazı üstelik sigara alışkanlığınızı azaltmak için nikotin miktarındaki değişimi takip edebilirsiniz. Örneğin normal sigara içerken günde kaç mg nikotin aldığını bilemezsin. Ortalama bir değerdir. Dolayısı ile normal sigara da sigara adedini yarıya indirmek nikotini yarıya indirme anlamına gelmez. Çünkü her sigarada aynı miktarda nikotin taşımaz. Küçük farklar vardır ama küçük farklar bir araya gelince büyük olabiliyor. Joyetech esigara ile günlük aldığınız nikotin miktarını hesaplayabilir ve azaltma dengesini ayarlayabilirsiniz. Çünkü likit sıvısı homojendir.2 mililitresinde 1 gr Nikotin varsa 4 mililitresinde 2 gr Nikotin vardır. Bu da bize esigara ile sigara alışkanlığınızı takip etmenizi sağlar.

Burada şuna da değinmeliyiz; nikotin sağlığa zararlıdır. Ve ciddi bir zehirdir. Ancak sigara keyfini zararı en aza indirgenmiş şekilde edinmemiz daha yararlı olacaktır. Çünkü bir şekilde sigara içiliyor ve zararlı birçok etkisi tartışma konusu oluyor. Toplum içindeki sigara içip içmediğine bağlı olarak yaşanılıyor. Sigarayı bırakamayanlar için bu durumlar gerginlik sebebi oluyor. Ancak Joyetech esigara ile sigara içme isteğini sağlayan nikotini daha sağlıklı yollarla almış oluyoruz. Buhar çıkarması da psikolojik olarak sigara içmiş hissi veriyor. Bütün bunları yaparken ne kadar nikotin aldığınızı daha net biliyorsunuz.

Son olarak şunu da belirtmeliyim; esigara da kullanılan cihaz çok önemlidir. Joyetech şık tasarım ve mühendislik yetenekleri ile diğer firma ürünleri arasında en kullanışlı olandır. Joyetech ürünleri görsel grafiklerinde olduğu gibi mühendisler tarafından çizilmiş, üretilmiş ve test edilmiştir. Bu yüksek mühendislik gerektiren bir AR-GE çalışması sonucu ürünler ve yedek parçaları üretilmiştir. Joyetech  uzun süre kullanabilmeniz ve kullanım sırasında rahat etmeniz için size özel tasarımlar gerçekleştirilmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.