Joyetech Elektronik Sigara Zararları Hakkında

joyetech elektronik sigara zararları

Günümüzde birçok insan sigara bağımlılığından yakınmakta ve kurtulmanın çabasında, teknolojinin ilerlemesi de bir açıdan yeni cihazların üretimiyle insanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Bu cihazlardan biri de elektronik sigaralar.  Dünyanın birçok yerinde ülkemizde dâhil elektronik sigara sektörü çok fazla istismar edilmekte. Elektronik sigara zararları Joyetech elektronik sigara zararları gibi markaya özel olmayıp kaliteli olmayıp daha çok bilinmeyen marka elektronik sigaraların tümünü kapsayabilen bir durumdur.

Merdiven altı dediğimiz yerlerde yapılan üretim ve satışlar normal sigaradan daha vahim sonuçlara sebep olabiliyor. Elektronik sigaralarda en önemli unsurlardan biri de kullanılan likitlerdir.

Normal sigara kadar zehir ve toksin barındırmıyor olsa da elektronik sigaralarda kullanımınıza göre tehlike riski içerir. Örneğin likitiniz bitmiş ise kuru çekim yapmaktan kaçının hem ağzınıza yanık kokusu tadı yansır hem de cihazın atomizeri zarar görür. Batarya ful doluyken çalıştırmaya özen gösterin. Likit değişimlerinde farklı aromaya geçmek istediğinizde likit tankının temizliğine dikkat edin eski aroma tadını alabilirsiniz. Elektronik sigara kullanımında arama kullanmayın ya da dikkatli olun.

Elektronik Sigara noktasında zararı yaşamamanız için orjinal ithal ve marka
likitler kullanmanız önerilmektedir.

Nikotin miktarına dikkat edin nikotin oranı yüksek likitleri tercih ederseniz tansiyon sorunları ortaya çıkar sigara ile aynı boyutlarda zararı dokunur. Çünkü nikotinin damarları daraltıcı etkisi mevcuttur. Sürekli aynı aroma ve esansı kullanmanız tat alma duyunuzda olumsuz sonuçlara neden olur 2 ay da bir likitinizin çeşidini değiştirmeye özen gösterin. Cihazın bataryası ve diğer parçalarının doğru yerleştiğine ya da yerleştirdiğinize dikkat edin.

Her ne kadar sigara bağımlılığını bırakmada etkin rol oynasa da yine zararlı bir ürün olduğunu unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.