Joyetech Elektronik Sigara Tartışmasız Kalitesi

joyetech esigara

Joyetech Elektronik Sigara Tartışmasız Kalitesi

Joyetech Sigara, yeni nesil elektronik sigara markalarından biri olup sigara alışkanlığına farklı bir pencere aralamaktadır.

Günümüzde, son derece popüler olan elektronik sigara markalarından biri olan Joyetech, şık tasarımlarıyla öne çıktığı gibi kullanım kolaylığı açısından da hayli avantajlıdır. Sadece tasarım yönünden değil, sağladığı birçok avantajı ile de cezbedicidir. Sigaranın zararlı gazlarını ve kokusunu engeller ve yanma gibi hoş olmayan bir durumdan sizi kurtarır. Nikotini, elektronik sigara vasıtasıyla buharla alacağınız için nahoş kimyasal durumlardan, yani; zararlı gaz, kötü koku, yanma gibi istenmeyen hadiseleri bertaraf eden Joyetech Elektronik Sigara, yaşam kalitenizi değiştirecek!
Joyetech Elektronik Sigara, sağladığı avantajları ve şık tasarımlı modelleri ile sektöründe öne çıkar. Joyetech Elektronik Sigara ailesi Ego aio, Ego one, Evic, Egrip, Eroll ve Cunoid modellerine sahiptir.
Şık ve estetik tasarımları ile geniş model aralığına, yaşam kalitenizi değiştirecek birçok avantaja ve kullanım kolaylığına sahip olan Joyetech Elektronik Sigara, elektronik sigaranın en büyük avantajı olan ve keyfinize göre seçip kullanabileceğiniz hayli geniş “likit (Dolum Sıvısı)” yelpazesine de sahiptir. Ahudududan çileğe, cappuccinodan kolaya kadar çeşitli likitler ile içim keyfinizi de değiştirecek!
Joyetech Elektronik Sigara”, sigara alışkanlığınızı değiştirerek, elektronik sigaranın tüm avantajları ile size hizmet ettiği gibi yedek parça konusunda da kolaylık sağlıyor. Atomizer, batarya, pil vb. birçok parçasını kolaylıkla temin edebilmenizi de sağlamaktadır.

JOYETECH SİGARA ÇEŞİTLERİ VE MODELLERİ HANGİLERİ?

Elektronik sigara denildiğinde akıllara gelen en iyi markalardan biri joyetech, ürünlerini kapsamlı ve profesyonel üreten bir marka kategorisinde ayrıca e sigara ve likit üretmede uluslararası sertifikaları da mevcuttur.

Likit üretiminde etkin olan VG ve PG kimyasal maddeleri de stoklarında mevcut bulunmaktadır. Joyetech yeni başlayanlar için birbirinden farklı cihazlar üretmektedir. Bu Joyetech sigara çeşitleri ve modelleri arasından birkaçı; EVIC, EVIC MOD, eGo Aio,  e-Rulo, Ecab, eGo-C, eGo-T, 510-T, e-Cig gibi modelleri sayabiliriz.

 

Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO elektronik sigara;  bu cihaz maksimum çalışma özelliğine sahiptir. Alternatif olarak 2 hücreli kullanılabilme özelliği vardır. Arka kapak kısmı değişebilir niteliktedir. Güç olarak 75 ve 150W bir enerji kapasitesi mevcuttur.  5 renk tercihi ve şık tasarımıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur

Joyetech eGo AIO,  bu model 2 ml likit kapasitesine sahiptir. Sızdırmama özelliği mevuttur ayrıca son derece şık ve kaliteli modelleri de mevcut. Bu model cepte taşınmak için idealdir. Kolay kullanımı ve 5 sefer basıldığında aktive olan emniyet kemer özellikleriyle size gerçek sigara deneyimini yaşatacaktır ama zehirsiz olanı.

Joyetech eVic VTwo Mini cubiş Pro, bu modelde CUBİS Pro atomizer mevcut olup saat ekran koruması vardır. Aynı zamanda V4.02 Firmware özelliğini destekler. 18650 hücre desteklidir.  Kolay kullanım ve şık tasarımları mevcuttur.

Kullanıcılarına kolay kullanım, kaliteli ürün gibi pek çok seçenek sağlayan Joyotech ile ilgili ayrıntılı daha çok bilgiye resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.