JOYETECH ELEKTRONİK SİGARA BÜTÇENİZ İLE DOST

başlıksız 3

Aslında amacımız bu soruyu sormak değil. 3005 lira ile ne yapmak isterseniz onu yaparsınız onu sizin keyfiniz nasıl istiyorsa onu yaparsınız. Joyetech elektronik sigara olarak bu yazıdaki amacımız sigara içen birisine bu parayı nasıl kazanacağını anlatmak.

Sigara içenler günde en az 10 lira para verir sigara içmek için. Bu yılda 3650 lira anlamına gelir. Bunun en az 3005 lirasını sigara için harcamanızı Joyetech elektronik sigara engeller. Nasıl mı? Şöyle; joyetech elektronik sigaranın cihazını bir defa satın alırsınız. Sonra içine konan likit sıvısından da almanız gerekir ve bu sıvıyı bittikçe doldurmak gerekir. Ne farkı kaldı diye sorabilirsiniz ancak bir likit şişesi yaklaşık 40 liradır ve 3 karton sigaraya denk gelmektedir. Yani aylık sigara ihtiyacınızın tamamı 40 liraya gelmiş oluyor. Normalde aylık sigara gideri 300 liradır değil mi ? Yani 260 lira sadece bir ayda kar etmiş oldunuz. Peki sigara ile aynı zevki almadığımız sürece pek bir anlamı yok diye düşünenler olacaktır. Ancak Joyetech elektronik sigara ile sigaradaki tadın aynısı daha sağlıklı yollarla almanızı sağlar. Bunu atomizer parçası sayesinde içinde nikotin bulunan sıvıyı titreşimle buharlaştırarak solumanıza olanak sağlar.

Haydi fiyatını bir kenara koyalım. Sigaranın berbat kokusundan kurtarır çünkü koku oluşmasını gerektirecek bir madde yoktur normal sigarada olduğu gibi. Kötü kokular genelde kimyasal tepkimeler sonucu oluşur. Normal sigaranın kokması da bu yüzdendir. Yanma bir kimyasal reaksiyondur ve yanan sigarada birbirinden kötü maddeler yanarak her yere sinen berbat bir koku oluşur. Joyetech elektronik sigara sıvıyı buharlaştırır ve buharlaşma fiziksel bir olay olduğu için kötü koku oluşmaz. Kötü kokmasını bir kenara bırakın hiç kokmaz buhar.

Haydi kokuyu da bir kenara bırakalım. Normal sigara ile ortaya çıkan gazlar en önemli organlarımızdan başta akciğer olmak üzere, kalp, beyin ve tüm organlarda birikir. bu birikim artık sağlığı bozmak için yeterli miktara gelince solunum yolu rahatsızlıkları, kalp ile ilgili yetersizlikler, beyinsel faaliyetlerin yavaşlaması hatta durması gibi daha önceden duyduğunuz yüzlerce zarar ve bu zarar sigaranın içine koyulan katkı maddelerinin yanmasından kaynaklanmaktadır. Joyetech elektronik sigara ile bir yanma olayı gerçekleşmeden buhar almanız ve vücudunuzda birikebilecek zararlı madde bulunmadığından dolayı böyle bir sorunu                                                                                               yok derecesine indirirsiniz.

Sağlığı bir kenara bırakamayız. Çünkü yaşamak için en önemli şey sağlıktır. Joyetech elektronik sigara sağlığını alışkanlıklarınızdan kurtarmanın bir yolunu üretmiştir. Bunu yaparken de teknolojiden yararlanmış ve sıvıyı ısı olmadan buharlaştırmanın bir yolunu bulmuştur. Böylece içinize çektiğiniz buhar sıcak olmayıp ciğerlerinizi ısı sonucu ortaya çıkabilecek zararlardan engellemiş olur.

Sigara içmek için çekilen zahmet de cabası. Çünkü her yerde sigara içilmez ve bunun nedenlerini hepimiz biliyoruz. Joyetech elektronik sigara dayanıklı yapısı ve uzun süren keyifli kullanımı ile sektöründe liderdir. Ürün temin eder, bilgilendirme ve yeni çıkan ürünler ve elektronik sigara teknolojisi hakkındaki gelişmeleri takip edip haber verir ve işini en iyi yapmanın peşindedir. Joyetech bir elektronik sigara nın tasarım ve mühendislik anlamda üst düzey ürünler çıkarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.