Joyetech Elektronik Sigara Patlar mı? E sigara

joyetech elektronik sigara patlarmi

Joyetech Elektronik Sigara Patlar mı? E sigara patlaması ile ilgili detaylı açıklama 6 yılı aşkın uzman ekibimiz tarafından ortak açıklama yapıldı. 1 aydan fazla süredir, dijital medya ve haber kaynaklarında yapılan Elektronik Sigara Patlama haberleri gerçeği yansıtıyor mu? Amerika ve Kanada eyaletinde yaşanan patlama gerçekten Elektronik Sigarayı mı kapsıyor? Bu ve buna benzer bir çok akılları karıştıran sorulara detaylı ve cümleleri çok fazla uzatmadan cevap vermeyi uygun bulduk.

Elektronik Sigara Patlar mı? Patlayan Elektronik Sigara Değil Sahte Pillerdir!

Öncelikle şunu ifade etmeliyiz ki, Amerika’da ve Kanada ülkelerinde patlayan kişinin yaralanması ile sonuçlanan haber, tamamen pil ile ilgili bir durumdur. Kullanılan 2. ve 3. sınıf sahte, kalitesiz ve elektronik sigara cihazlarına uygun olmayan pillerden dolayı sonuçlanmıştır. Bu noktada Harici pil ile çalışan tüm Elektronik Sigara modellerinde Orjinal Samsung ve ya Sony pil kullanılmasını ürün modelleri sayfasında da tavsiye etmekteyiz.

Sitemizde Satılan Tüm Elektronik Sigara Modelleri Çift Devre Koruma Sistemi ile Çalışmaktadır.

Joyetech Türkiye Orjinal Elektronik Sigara Satış sitemiz olan, elektroniksigaras.net adresimizde satılan tüm ürünler çift devre güvenlik korumasına sahip olup, patlama ya da farklı pil sorunlarına asla neden olmaz. 5 yılı aşkın satış yapan firmamızda müşterilerimizden böyle bir problem ya da şikayet yaşanmamıştır.

Joyetech Elektronik Sigara Patlar mı? Ya da Eleaf ve Smok Markaları için de Bu Problem Geçerli mi?

Yukarıda ki başlıkta da belirtiğimiz üzere Joyetech, Eleaf ve Smok marka Elektronik sigara modellerinde Çift Devre koruma olduğundan yüksek voltaj ya da sürekli akım gibi anormal durumlarda cihaz kendini kitler ve en sorunlu anlarda bile cihazlar kendini kısa devre yapmasına ya da kilitlemesine olanak sağlar. Bu güvenlik devre koruması sebebi ile patlama gibi bir sorun oluşmaz.

Not: Sitemizde satılan Orjinal Smok Marka Elektronik Sigara modellerinde 6 farklı özel güvenlik koruma teknolojisi yer almaktadır. Joyetech ve Eleaf marka eSigara modellerinden daha güvenli ve kaliteli bir yapıya sahiptir.

Daha Güvenli ve Kaliteli Elektronik Sigara Kullanmak için Öneriler

Çift kademeli güvenlik önlemleri esigara cihazlarında olsa da cihazların arıza vermemesi ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için kullanıcıların bazı noktalara dikkat etmesi önemlidir.

Bu önemli noktalar aşağıda kısaca anlatıyoruz;

  1. Şarj durumunda cihazın kapalı konumda olmasına dikkat edin.
  2. Mecburiyet olmadıkça esigara cihazınızı Bilgisayar ya da PowerBank üzerinden USB ile şarj edin. Yüksek akım sonucu prizde şarj olan cihazlar daha çabuk bozulmaktadır.
  3. Maximum 3 saat şarjda bırakılması önerilmektedir.
  4. Harici pil ile çalışan cihazlarda esigara içerisinden çıkartıp Şarj Aletlerinde şarj etmek daha sağlıklı ve güvenli olup, yedek şarj cihazı kullanmak daha avantajlıdır.

Elektronik Sigara kullanıcıları için yukarıda anlatmaya çalıştığımız konu hakkında sorularınızı konu altında ki yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorularınızı cevaplamaktan büyük mutluluk duyacaktır.

  1. Eren diyor ki:

    Merhabalar ben bir tane ego aio aldım joytech marka 2.el bu arada daha makine 1 aylıkmış kullanıcının söylediğine göre patlama riski varmıdır acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.