Joyetech elektronik sigar nedir? Ne değildir?

eroll2

Joyetech elektronik sigar nedir? Ne değildir?

Joyetech elektronik sigara içinde bulunan likit sıvısını atomizer isimli kısmında titreşim ve ısı ile buharlaştırıp sıvı içindeki nikotini solumanızı sağlayan elektronik bir cihazdır.

Normal sigaradan daha avantajlı yanlarından bahsedelim.

Joyetech elektronik sigara ile kontrol sizde. Nasıl mı? Şöyle; sıvısındaki nikotin miktarını kullanım alışkanlığınıza göre seçebilir hatta ayarlayabilirsiniz. İçinize çektiğiniz buhar -yani normal sigaradaki duman- miktarını ayarlayabilirsiniz. Üstelik bu ayar joyetech elektronik sigaranın watt ayarlaması ile çok kolaydır ve sabit değidir. Çok buhar olmasını istediğiniz zaman veya daha az buhar istediğiniz zaman watt ayarlaması yaparak saniyeler içinde bir sonraki çekeceğiniz buhar miktarını ayarlayabilirsiniz.

Joyetech elektronik sigara ile tat ve koku duyunuza kavuşursunuz. Nasıl mı? Şöyle; sigaranın o berbat kokusunu içen içmeyen herkes bilir ancak sigara içenler bilirler ki bir süre sonra ağızda oluşan tabaka ile yiyeceklerin tatlarını eskisi gibi alamazlar. Aynı şey yoğun sigara kullanımı ile burun kanallarındaki koku alma dokularını zamanla zedelediği için koku alma duyusu yüzde elli verimle çalışır. Vücut bu dokuları tekrar oluşturabilir ancak sigara kullanımı sırasında dokuları onarmaya ortam olmaz. Böylece hem tat alma hem de koku alma duyusu gittikçe körelir. Joyetech elektronik sigarada kötü koku yoktur. Çünkü kötü kokuları oluşturacak hiçbir madde bulunmaz ve sıvı yanmayıp buharlaştığı için de kötü koku oluşmaz.

Joyetech elektronik sigara ile bütçenizde ciddi bir gideri ortadan kaldırırsınız. Çünkü bir defa satın alacağınız cihazın fiyatı yaklaşık olarak bir ay tükettiğiniz normal sigara fiyatı ile aynıdır. Ayrıca alacağınız sıvının fiyatını baz aldığımızda bir paket sigaraya denk gelen fiyat yaklaşık 1,3 lira civarındadır. Dolayısı ile joyetech elektronik sigara ile normalde kullandığınız sigara göre ayda 250 lira kar edilmiş olur. Bu ise yılda 3000 lira kar edilmiş olur. 5 yıllık sigara içen birisi için bu 15000 lira anlamına gelir. 20 yıl sigara içenler bu hesabı yaptıklarında yaşayacakları pişmanlığı joyetech ile sen yaşamazsın.

Joyetech ile sigara içmek için merdiven altları, atıl vaziyetteki odalar, küçücük odada 5 kişinin sigara dumanına maruz kalma, soğukta balkon ya da açık alana çıkmanız gerekmez. Çünkü kötü koku ve çevrenize zarar veren gaz bulunmadığı için her ortamda kullanılabilir.

(Zarar vermeyecek bile olsa ruhsal ve bedensel gelişimi için çocukların yanında kullanmayınız.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.