Joyetech Elektronik Sigara Likit Fiyatları ve Çeşitleri

joyetech likit fiyatlari cesit

Joyetech firması 2007 yılında kurulmuş ve bugün elektronik sigara sektöründe lider konumdaki yerini almıştır. Sürekli araştırma geliştirme üzerine çalışan yeni ürünler ve yeni tasarımlar çıkaran marka aynı zamanda müşteri memnuniyetine de oldukça fazla önem vermektedir. Elektronik sigara cihazları içerisinde en iyi buhar deneyimini alabileceğiniz Joyetech çok çeşitli modeller üreterek her kullanıcıya hitap etmeyi amaçlamıştır.

Joyetech elektronik sigara alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus alacağınız ürünün orijinal ve lisanslı olup olmadığıdır. Orijinal lisanslı Joyetech Elektronik sigara cihazlarına pek çok güvenilir internet sitesinden başvurabilirsiniz.

Joyetech Elektronik sigara cihaz fiyatları çeşitlilik göstermekle beraber 150 TL ile 750 TL arasında değişen fiyatlarsa satışa sunulmuştur. Satın alacağınız ürünün bulunduğu pakette pil ve bataryanın olup olmaması da fiyatı etkilemektedir.

Joyetech Elektronik sigaranın iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlardan birisi kalem şeklinde olandır. Bu model daha ucuz bir modeldir ve sigara benzeri olan modellere göre biraz daha büyüktür. Ancak kalem modelinin de yeniden doldurabilir özelliği bulunmaktadır. Bir diğer model ise sigara tarzı olan modeldir. Gerçek sigaraya oldukça yakın bir görünümdedir ve küçük bir pille daha önceden doldurulmuş olan bir hazneye sahiptir. Bu sigaraları satın aldıktan sonra buna ek olarak pek çok çeşidi bulunan mod ve tank parçaları ile birleşimini sağlamış olursunuz.

Joyetech Elektronik Sigara Likiti Nedir?

Kelime anlamı olarak “akışkan, sıvı” demek olan “likit”, elektronik sigaralar için hayli önemli bir maddedir. Tüm elektronik sigaraların temelde size sunduğu hizmet, nikotini direkt değil buharla almanızı sağlamaktır. Doğal olarak, klasik anlamda tüketilen sigaralar içinde nikotin ile birlikte karbon monoksit, amonyak, arsenik, aseton vb. gibi zehirli maddeler bulundurur. Ancak elektronik sigaraların sunduğu buhar, bu likit tarafından üretilir ve zararlı kimyasalların doğrudan solunmasını engeller.

Elektronik sigara likiti oluşturan iki esas madde vardır. Bunlar; propilen glikol (PG) ve bitkisel gliserin (VG) bileşenleridir. Propilen glikol ve bitkisel gliserinin her ikisi de zehirli olmayan organik bileşenlerdir. Tüketim için de genel itibariyle güvenilir olarak bilinir. Esasen elektronik likitin içeriğini oluşturan bu PG ve VG bileşenleri ketçap, soda, salata sosu gibi bazı gıdalarda veya kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde gıda katkısı olarak yaygın bir biçimde kullanılır. Bununla birlikte likitin içeriğini nikotin, aroma ve su oluşturur.

Joyetech Elektronik Sigara Likit Fiyatları ile ilgili ürün sayfamızdan Joyetech Likit kategorisini inceleyebilir, direk sipariş verebilirsiniz. Aynı gün kargolanmakta olup, en geç 2 iş günü içerisinde adresinize gönderim sağlanmaktadır.

Elektronik sigara likitini farklı kılan bu özelliklerin yanında belki de en önemlisi hiç şüphesiz “aromasıdır.” Joyetech Sigara Likiti de bu noktada devreye girmektedir. Birbirinden farklı aromaları ile geniş bir tat yelpazesine sahip olan marka, içim keyfine ayrı bir ışık tutmaktadır. Elektronik sigaranın en büyük ihtiyacı olan likitin, Joyetech, Eleaf ve Smok gibi sektör açısından önemli bir markanın standartlarında olması içim zevki kadar güven duygusu için de tatmin edicidir.

Sahte ve El Yapımı Likitlere Dikkat

Merdiven altı tabir edilen, el yapımı ve likitlere ve marka adı altında sahte üretilen likitlere karşı sağlık ve hijyen açısından hassas bir konu olduğu için tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Orjinal Joyetech Likit Satış Fiyatı 40 TL olup, Tütün ve Aroma çeşitleri olarak 2 seçenek olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca, İlk defa elektronik Sigara kullanacaksanız tütün aromalı likit seçeneklerinden başlamanız da son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.