Joyetech Elektronik Sigara İle Sigara Bağımlılığı Biter

joyetech3

Joyetech Elektronik Sigara İle Sigara Bağımlılığı Biter

Sigara bağımlıları, sigaranın verdiği zarardan joyetech elektronik sigara kullanarak kurtulabilmektedir. Gerçek sigaranın simülasyonu olan elektronik sigaraların arasında bulunan Joyetech , tam anlamıyla gerçek sigaraya benzemektedir. Geçek sigara gibi ucunda bir ışık bulunan Joyetech elektronik sigaraları, nefes çekme ile devreye girmektedir. Ayrıca dolgun bir duman hissi vermektedir ve her nefeste ortaya çıkan duman gerçek bir duman değil su buharıdır. Ancak görüntüsü gerçek sigaradan çıkan duman, içimi de gerçek sigara gibidir. Bu duman likidin buharlaşması ile meydana gelmektedir. Joyetech likit içinde de seviyesi ayarlanabilir nikotin bulunmaktadır. Bu seviye sıfıra doğru indikçe vücut yavaş yavaş nikotini atmakta, bu sayede nikotin gereksinimi ortadan kalkmaktadır. Dünyada milyonlarca insan sigarayı elektronik sigara kullanarak bırakmıştır. Joyetech’in likitleri, çok fazla aroma çeşitleriyle üretilmektedir ve bu aromalar tamamen bitkilerden elde edilmektedir. İçeriğinde kimyasal ürün olmayan likitler, insan sağlığına da zarar vermemektedir. Likitlerin içinde sigarada bulunan zararlı kimyasallarla kanserojen maddeler yoktur. Bu nedenle de elektronik sigaranın kullanılması sırasında ortaya çıkan su buharında herhangi bir zararlı kimyasal bulunmamaktadır. Gerçek sigaralarda bağımlılığı artırmak için geliştirilen kimyasal maddeler de vardır. Oysa elektronik sigarada böyle kimyasallar bulunmamaktadır. Çünkü elektronik sigaralar bağımlılık yapmak için değil, sigara bağımlılığından kurtulmak için geliştirilmiştir. Bu nedenle elektronik sigara likitleri sıfır nikotinle de imal edilmektedir. Hedef, sigara tiryakiliğinden tamamen kurtulmak ve sağlıklı bir hayata başlamaktır. Amaç, sıfır nikotine geçildiğinde elektronik sigara içiminden de vazgeçilmesidir ancak arzu edilirse elektronik sigara, sıfır nikotinle birlikte zararsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu tür bir kullanım, tamamen kullanıcının arzusu doğrultusunda gerçekleşmektedir. Elektronik sigara üretici ve satıcılarının böyle bir kullanım beklentisi bulunmamaktadır.

joyetech mutlu musteri

Elektronik Sigara Likitleri Hoş Koku Verir

Ülkemizde de çok sayıda elektronik sigara kullanıcısı vardır ve bunların büyük bir kısmı da gerçek sigaraya benzemelerinin yanı sıra üstün teknolojilerle tasarlandığı için elektronik sigaralarını tercih etmektedir. Arzu edile sigara içimini sunan  elektronik sigaralarının Joyetech likit ile kullanılması, sigara bağımlılığının da sağlıklı ve zevkli bir şekilde terk edilmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle Joyetech elektronik sigaraları tavsiye edilmektedir. Aslında elektronik sigaralar bir buharlaştırıcı cihazdır. Gerçek sigaralarda olan dumanın karşılığı elektronik sigaralarda su buharıdır. Dumanın havada asılı kalma süresi fazladır ve bu nedenle sigara pasif içiciliğe neden olmaktadır. Ayrıca sigaranın verdiği kötü kotu da kullanıcının insanlardan uzaklaşmasına neden olabilmektedir. Oysa elektronik sigaradan çıkan su buharının havada asılı kalma süresi son derece kısadır. Bu nedenle de pasif içiciliğe neden olmamaktadır. Bunun yanı sıra elektronik sigara kullananlarda normal sigara kullananlarda olduğu gibi kötü bir koku ve ağız kokusu meydana gelmemektedir. Aksine ağızda bitkisel aromalı likitler sayesinde hoş bir koku da oluşabilmektedir. Bu likitlerde nikotinin de bulunması mümkündür. Elektronik sigaralarda hava bulunmaktadır.  elektronik sigaradan bir nefes çekildiğinde bu hava algılanmakta ve cihazda bulunan entegre devreye bildirilmektedir. Bu entegre devre gücü açmakta, cihazın atomizer olarak nitelendirilen bölümündeki yüksek frekansa sahip olan titreştirici bölümünü devreye sokmaktadır. Bu bölümde tungsten – volfram teli bulunmaktadır ve bu tel derhal ısınarak temas halinde bulunduğu alkaloit sıvısını buharlaştırmaktadır. Oluşan soğuk buhar çekilen hava ile birleşmekte, böylece sigara içme keyfi elde edilmektedir.

Likitler Nikotin Seviyesine Göre Sınıflandırılmaktadır

Joyetech likit, bir kartuş içindedir ve bu kartuşun içinde alkaloit sıvısı propilen glikol, etanol, su, tütün çiçeği, esans ve nikotin bulunmaktadır. Ancak istenildiğinde kartuşların nikotinsiz olanları da vardır. Bu likitlerde tütün ve tütün ürünlerinde bulunan kanserojen maddeleri ihtiva etmemektedir. Ancak elektronik sigaraların verdiği içim etkisi, gerçek sigaralardan farklı olmamaktadır. Joyetech kartuşları nikotin seviyesine göre sınıflandırılmaktadır. Kartuşlar, gerçek sigara içim sıklığına göre tespit edilen nikotin seviyeleri ile başlamakta, giderek sıfır nikotine doğru ilerlemektedir. Sıfır nikotine inildiğinde de sigara bağımlılığından kurtulma ikanı elde edilmektedir. Joyetech elektronik sigara likitleri, insan sağlığına zararlı olmayan kimyasallar bulunmamakta, bu sayede sigara içme alışanlığı sağlıklı bir şekilde devam ettirilebilmektedir. Ancak amaç sigara tiryakiliğinden kurtulmaktır. Elektronik sigara duman salgılamadığı için 4 binden fazla kimyasal maddeyi çevreye yaymamaktadır. Bu özelliği göz önüne alındığında elektronik sigaraların çevreye yok denecek kadar az zarar verdiği rahatlıkla söylenebilmektedir. Kaliteli bir şekilde geliştirilen elektronik sigaraların yangın çıkarma riski de yoktur. Çünkü tüm aksamları test edilerek üretilmekte ve montajlanmaktadır. Joyetech elektronik sigaraları kolay taşınabilir özelliğe sahiptir ve taşıma sırasında da cihaz şarj edilmektedir. Çünkü Joyetech elektronik sigaraların kutuları aynı zamanda bir şarj aletidir. Cihazın kutusu bir akıllı cep telefonu kutusu kadardır ve bu nedenle de çok kolay taşınabilmektedir. Kutunun şarj edebilme özelliği bulunduğu için uzun seyahatlerde yedek bir elektronik sigara bataryasının taşınmasına gerek yoktur.

Elektronik Sigaralar Her Ortamda Kullanılabilir

Elektronik sigaralar, istenilen her alanda sigara içme avantajı sunmaktadır. Çünkü pasif içicilik yaratmamaktadır. Kapalı alandaki sigara içme yasağı, elektronik sigaraları kapsamamaktadır. Çünkü bu bir sigara değil elektronik cihazdır. Yasa, kapalı alanlarda tütün ve tütün ürünlerinin içilmesini yasaklamaktadır. Elektronik sigara içerken Joyetech likit kullanılmalıdır. Çünkü markanın likitleri yüksek kalitede imal edilmektedir. Ayrıca mentollü ya da enerji veren likitler de kullanılabilmektedir. Günümüzde çok farklı elektronik sigara markası bulunmaktadır. Birçoğu da bir tuş yardımı ile devreye girmektedir.  elektronik sigaraları ise sadece nefes çekilerek devreye girmektedir ve bu özelliği ile gerçek sigara gibidir. Joyetech elektronik sigaraları görüntü olarak da gerçek sigaradan farklı değildir. Dışarıdan izleyen, gerçek sigara içildiğini sanabilmektedir. Oysa içilen yüksek kalitedeki elektronik sigaradır. Elektronik sigaraların amacı kesinlikle kişileri sigara bağımlısı yapmak değil, sigara bağımlılığından kurtarmaktır. Bu nedenle de kullanım süresi boyunca sıfır nikotine doğru gidilmesi ve sonrasında kullanıcıların sigaradan tamamen kurtulması hedeflenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.