Joyetech Elektronik Sigara Atomizer Nedir

joyetech atomizer nedir

Elektrik sigara kullanıyorsanız bu ürünün en önemli bileşeni atomizer kısmıdır. Atomizer, elektronik sigaranın ısınmasını sağlayan parçadır. Bir elektronik sigara ısınmadan çalışamaz. Bu nedenle atomizer en önemli parça olarak kabul edilir. Atomizer ısınarak buhar verme şekliyle elektronik sigaranın çalışmasını sağlar. Joyetech sigara atomizer parçası da bu işlevi görerek elektronik sigarayı içmenizi sağlamaktadır.

Atomizer genel olarak üç bileşenden oluşur. Joyetech sigara atomizer nedir sorusunun cevabı bu üç bileşenler açıklanabilir. Joyeteck elektronik sigarası da diğerlerinde olduğu gibi ağızlık, başlık ve iç atomizer bölümlerinden oluşur. İç atomizer genel kullanımda coil olarak da bilinmektedir. Bu iç atomizer yani coil elektronik sigaranın ısınmasını sağlayan bileşendir.

Joyetech sigara atomizer elektronik sigara içerisindeki likit ıslatıldıktan sonra takılmalıdır. Bu noktaya dikkat etmek atomizer parçasının yanmasını önleyecektir. Eğer Joyetech elektronik sigara atomizer parçasını likit ile ıslatmadan takarsanız, bu parçanın iç atomizer bölümü yanabilmektedir.

Joyetech elektronik sigarasının atomizer parçası farklı iç atomizer yani coiller için uygundur. Bu seçimi yaparken sizin kişisel tercihleriniz ön plana çıkacaktır. İstediğiniz yoğunluğa göre Joyetech atmomizer seçimi yapabilirsiniz.

Joyetech atomizer kullanımında içerisindeki likiti uzun süre bekletmemek bu parçanın ömrünü uzatacaktır. Akşam içmeyeceğiniz zaman atomizer içerisindeki likiti boşaltabilirsiniz. Joyeteck sigaro atomizer nedir sorusunun cevabı ve temel olarak nasıl kullanacağınıza dair bilgiler bu şekilde verilebilir.

Joyetech Atomizer

Elektronik sigaraların gövde kısmına atomizer denir. Kullanım alışkanlığına göre çeşitleri bulunan atomizerler, Joyetech elektronik sigara konusunda devrim niteliğinde yenilikler yapmıştır. Atomizer likiti hızlı bir şekilde ısınarak buhara dönüşür. Kullanım sırasında kolaylık sağlaması açısından buhar seviyesi kullanım şekline göre değiştirilebiliyor.

Joyetech elektronik atomizerleri üç parçadan oluşur. Bunlar: İç atomizer (coil), likit tankı ve ağızlık. Atomizer seçicimi elektronik sigarada son derece önemlidir. İç atomizerlerin içinde bulunan coil, atomizerde esas işlevi gören parçadır. Elektronik sigaradan yüksek performans görmek isteyenler Joyatech elektronik sigaraları tercih ederek, alınması istenen verime ulaşmakta güçlük çekmezler.

Joyetech Sigara Atomizer Çeşitleri Hangileri

Kullanım alışkanlığına göre seçilen Joyetech marka elektronik sigara atomizerleri çeşitlilik göstermektedir.

BF SS316 Atomizer: İçerisinde %100 organik pamuk bulunan bu atomizer türü kullanım açısından da son derece kolaylık sağlar. Alttan besleme sistemi ile rezistans/ohm hassasiyeti sağlaması nedeniyle, ağız ve ciğer çekimi için idealdir.

CUBIS Pro Atomizer: Teknik yapısı sayesinde likit dolumunun kolaylıkla yapılacağı Cubis Atomizerin bir diğer önemli özelliği ise, yıkanabiliyor olmasıdır; ancak yıkandıktan sonra iyice kurulandığından emin olmak gerekiyor.

eGo Aio SS316 – 0.6 ohm Atomizer Coil: Elektronik sigaraya yeni başlayanlar için mükemmel bir tercih olan Joyetech Coil, %100 pamuk içeriyor. Dikkat edilmesi gereken ise, cihaza takıldığında 15 dakika kadar beklenilip ondan sonra kullanılması gerekmektedir. Aynı coil tekrar kullanılamayacağı gibi kötü bir tat almanıza neden olur.

Jayotech elektronik sigara atomizerleri hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir sizin için en uygun olan elektronik sigara ve atomizerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.