Joyetech elektronik sigara atomizer fiyatları

atomizer

Joyetech elektronik sigara atomizer fiyatları

Atomizer elektronik sigarayı meydana getiren iki temel parçadan biridir. Atomizerler çeşitli boy, ebat ya da markada olmakla beraber aslında yaptıkları görev aynıdır. İçine konan sıvıyı emip ısıtarak pamuk ve tel yardımıyla buhar haline getirir. Atomizerin içindeki coil ne kadar yeniyse buhar verimi de o kadar çok olacaktır. Damlatmalı ve tanklı olmak üzere iki modeli bulunmaktadır. Damlatmalı modellerde bazen üst kapağı açıp atomizerin içine e-likit damlatmak zorundasınızdır. Tanklı Modellerde ise yalnızca tek seferde doldurup likitin bitmesini beklersiniz. Joyetech sigara Atomizeriniz için gerekli parçaları ve Joyetech sigara atomizer fiyatlarını pek çok internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu söz konusu gerekli parçalar nelerdir? Coil, Drip, tip(ağızlık), atomizer camı, pamuk, tel gibi parçalardır.

sigarayi birak hayati birakmaJOYETECH SİGARA ATOMİZER HANGİ PARÇALARDAN OLUŞUR?

Joyetech elektronik sigara atomizer aşağıda bulunan parçalardan oluşur:

Ağza değen bir ağızlık (drip tip): kullanılacak Ağızlığın dokusu ve şekli e-sigara içiminin kalitesi ile içe çekilen buharın sıcaklığı bakımından önemli rol oynamaktadır.

Hazne: Genel olarak transparan olan, belli bir hacim bulunan, e-likidin doldurulduğu sızıntı karşıtı bölümdür.

Coil (İç Atomizer): Güçlü tel ile çevrelenmiş pamuk ya da silika maddeden meydana gelir. Bu kısım atomizerin düzenli şekilde değiştirilmesi gereken parçasıdır.

Hava borusu: E-sigaranın buharının içe çekilirken buharın takip ettiği merkezi boşluk.

Atomizer tabanı (Base): Atomizeri bataryaya bağlayan parça. Gelişen modellerde üst kısımda hava akımını kontrol halkası vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.