Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara Ürün İncelemesi

egrip 2 urun incelemesi

Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara Ürün İncelemesi

Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara, hepsi bir arada e-sigara arayanlar için geliştirilmiş bir cihazdır ve bu cihazda güncellenebilen yazılım desteği bulunmaktadır. eGrip’e göre birçok yeni özelliğin yer aldığı eGrip 2 elektronik sigara modeli, Joyetech’in en yeni çipi ile donatılmıştır. Bu modelde atomizer ile 2100 mAh pil gövdenin içine yerleştirilmiştir ve isteğe göre gelen adaptörü ile kişinin kentiz tanklarını da sorunsuz bir şekilde kullanma avantajı elde edilmektedir. Joyetech Türkiye Elektronik Sigara Modeli Ürün inceleme yazılarımız devam ediyor.

Joyetech eGrip 2 Nasıl Kurulur?

Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara’nın kurulumu basittir. Doğru bir şekilde kullanılıp kullanılmadığından emin olmak için kullanma kılavuzu çok iyi okunmalı, kılavuzda belirtilen talimatlar harfiyen yerine getirilmelidir. Elektronik sigaranın, kullanma kılavuzunda belirtilen şartlara uygun olarak kurulup kullanıldığında garanti kapsamında olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle elektronik sigara kutusunun içinde bulunan kullanma kılavuzu başından sonuna kadar okunmalıdır.

 

Joyetech eGrip 2 Çalışma Şekli

Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara kolay bir çalışma yöntemine sahiptir. İki arayüzü bulunan bu elektronik sigara modelinde yer alan genel arayüzde, Dial ekran ve sayısal ekran vardır.İkinci arayüzde ekran koruma vardır ve bu arayüz gerçek zamanlıdır. Likit dolumu kolaydır. Atomizör kapağı saat yönünde ve saat yönünün tersine döndürüldüğünde iki farklı işlem yapmaktadır ancak bu iki farklı işlem de hava girişidir. Bir yön hava girişini minimum, bir yön de maksimum olmasını sağlar ancak her iki dönüş yönü birbiri ile eşleştiğinde hava girişi de fazla olmaktadır. Sola 90 derece döndürmek ya da sağa asgari döndürmek, hava girişini sağlamaktadır.

 

Joyetech eGrip 2 Kutu İçeriği ve Özellikleri Nelerdir

Joyetech eGrip 2 elektronik sigara, 24. mm,  45 mm ve 99 mm boyutlara sahiptir. 1-80 W çıkış gücüne sahip olan elektronik sigaranın rezistans aralığ 0.05 ila 1.5 ohm’dur. Sıcaklık aralığı: 100 ila 315 °C olan bu elektronik sigaranın siyah, gümüş, beyaz, kırmızı ve altın renkleri bulunmaktadır. eGrip 2 kutu içinde ağızlık, USB kablo ve atomizer adaptör ile garanti belgesi ile kullanma kılavuzu yer almaktadır.

 

Daha Etkili bir Performans için Joyetech eGrip 2 Nasıl Kullanılır

Daha etkili bir performans için Joyetech Türkiye sitemizde belirtilen bu elektronik sigara modeli önce açılmalıdır. Atma ve kapama işlemi için ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya basılması gereklidir. Cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya basıldığında da cihaz kapanmaktadır. Sigara içmek için de ateşleme butonuna basılı tutulması ve ve ağızlık aracılığıyla içe çekilmesi gereklidir. Sonrasında ateşleme butonu bırakılıp nefes dışarı verilmelidir.

Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara Değerlendirmemiz

Joyetech eGrip 2, eGrip’in yeni versiyonudur. Görünüş olarak daha zariftdir. Gerçek zaman saati, oyun ve özel logo modları ile yeni v4.03 yazılıma sahip olan Joyetech eGrip 2 elektronik sigara, TFTA-Tank teknolojisi ve çift batarya koruması sistemine sahiptir. Geniş 0.96 inç OLED ekrana sahip olan eGrip 2’de, güncellenebilir yazılım vardır ve bu sayede cihaz en güncel hali ile kullanılabilmektedir.

Sipariş Vermek için Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara Model Sayfasını Ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.