Joyetech eGo Aio Pro Box Ürün İncelemesi

aio pro box inceleme

Bilindiği üzere sigara bıraktırma konusunda birçok ürün çıkmıştır. Ancak bunlardan en etkili olanı ve günümüzün en çok tercih edilen teknolojik aleti elektronik sigaradır. Genel olarak e-sigaranın yapısı elektronik sigara içerisindeki tankın veya kartuşun içine koyulan dolum sıvısının(e-likit) atomizerde buhara dönüşerek, sizlere sigara içiyormuş hissi vermesidir. Elektronik sigaralar şarj edilerek kullanılmaktadır. Bu teknolojik aletin günümüzde öncülerinden olan Joyetech, satışını yapmış olduğu eGo AIO Pro Box Modeli ile farkını ortaya koymuştur.

Ürün Özellikleri ve Yorumları

Joyetech elektronik sigara markası bu ürünü All-in One tasarımında tasarlamıştır. Likit sıvısının koyulduğu tank veya kartuş 2 ml kapasiteye sahiptir ve herhangi bir sızıntıya karşı sağlamlaştırılmış bir yapıdadır. Joyetech bu üründe All-in One tasarımını kullandığı için bu ürün içerisinde küçük yapıda dahili atomizere sahiptir. Bu sayede elektronik sigaranın çıkaracak olduğu buhar daha yüksek olacaktır. En kaliteli ve en kullanışlı Elektronik Sigara modeli olan Aio Pro Box modeli stoklarımızda yer almakta olup, pratik kullanım için uygundur. Sigarayı bırakmak isteyen ve yeni başlayanlar için önemle tavsiye edilmektedir.

Ürün çoğu açıdan geliştirilmiş olup, üzerinde geliştirilmiş bir hava akımı kontrolü sağlamakta olan bir sistemi bulunur. Bu sistem sağ ve sol olmak üzere her iki taraftan hava girişine olanak tanır. Bu iki taraftan hava girişini sağlamak ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken hava akımı için halkayı saat yönünde çevirmeniz gerekmektedir.

Ürünü kullanan kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara göre de ürünü gayet başarılı ve oldukça detaylı tasarlanmış olduğunu belirtmişlerdir. Ürün kullanıcıları aynı zamanda ürün kullanımının kolay ve rahat olduğunu belirtmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.