Joyetech eGo Aio Pro Box Kurulum ve Ayarları

joyetech ego aio pro

Elektronik sigara konusunda ürünler çıkaran ve bu konuda iyi bir marka haline gelen Joyetech, şu ana kadar yüze yakın ürün çıkartmıştır. Bu alanda iyi bir marka olan Joyetech’in ürünlerinin kullanımı kolay ve güvenilir olduğu belirtilmektedir. Ürün kurulumları kullanım kılavuzunda anlatıldığı gibi yapıldıkça herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Bu markanın ürünleri arasında Joyetech eGo AIO Pro Box kurulumu incelenmiştir.

Nasıl Kurulur?

Joyetech markasının bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Paket içeriği olarak 2 adet ağızlık, şarj için şarj kablosu(USB), kullanım kılavuzu ve garanti belgesi sunmaktadır. Ürün kurulumunda elektronik sigara kullanımında gerekli olan ve temin edilmesi gereken e-likit gereklidir. Joyetech bu ürününü bir kutu içerisinde, belirtilen paket içeriğinde göndermektedir.

Kutu açıldığında eGo AIO Pro Box kurulu olarak gelmiş gibi gözükse de kutudan çıkardıktan sonra yapmanız gerekenler vardır. Öncelikle elektronik sigaranın kapağını açarak atomizere bir damlayı geçmeyecek şekilde e-likit damlatılır. Atomizeri kapak kısmına takmadan önce bir peçete yardımı ile likidin tam anlamıyla dağılmasını ve emilmesini sağlayabilirsiniz.

Kapak kısmına atomizeri taktıktan sonra, elektronik sigara içerisine dış tarafta belirtilen ölçüye kadar likit doldurulur. Likit doldurulduktan sonra kapak kapatılır ancak kapağın çok sıkı kapatılmaması gerekmektedir. Çok sıkı kapatıldığı zaman atomizerin yanabilme riski vardır. Bu size içim sırasında rahatsızlık verebilir. Kapağı sadece açılmayacak düzeye gelene kadar kapatmanız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra eGo AIO Pro Box elektronik sigaranızın kurulumu hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.