Joyetech Cubis Pro

cubiş pro

Joyetech Cubis Pro

Cihaz acemi veyperov için mükemmel bir seçimdir. kullanıcı dostu tasarımı sayesinde kullanımı kolaydır. Buna ek olarak, ürün markalı bir püskürteç sayıda ve aynı zamanda hizmet RBA baz ile uyumlu

yeni başlayanlar seçimi

Pro clearomizers Cubis – Bir süre önce, elektronik sigara üretim popüler şirket Joyetech yeni bir ürün piyasaya. Bu cihaz, modifiye hale önceki model sürümünü geliştirdi. Ürün – kullanımı çok kolaydır. Birçok marka, bakım gerektirmeyen vaporizers ve RBA tabanı ile uyumludur. Deneyimsiz veypery çok ilginç buluyorum.Bu alıcının cömertçe donatılmış memnun edecektir. Sen, ücretsiz nargile ya da sıkı doku sıkılaştırma olsun hazır evaporatör seçebilir veya hizmet tabanı ile çalışmak için deneyebilirsiniz. En iyi tipini seçmek için gerekenleri – acemi sarma çeşitli deneyebilirsiniz.

 

Tasarım, elektronik sigara atomizer inşaatı

Yeni öğelerin tasarımı biraz önceki modele kıyasla güncellenmiştir. 60,0h22,0 mm mm boyutlarında gibi nedenlere bağlı olarak 54,5h22,0 hafif tankın cam konfigürasyonu değiştirilmiştir. Yeni sürüm, kompakt çok daha bodur olması dışında modellerin geri kalanı çok benzer. Aynı zamanda, kuyu sayesinde tasarım, 4,0 ml 0.5 ml artarak deposu kapasitesi düşünülmüş. siyah, çelik, kırmızı, turuncu, mavi ve beyaz: yenilik 6 renk mevcuttur. Malzeme ana gövde – Paslanmaz çelik. Tank pencereler dayanıklı cam Pyrex yapılmıştır. Bir tam Damla tipi – Delrin çeliğin içiyle.Sadece dar bir iç kısmı (sıkı sıkılaştırma için mükemmel) sahip plastik isteğe bağlı Damlama türü var.

 

Büyük değişiklikler yakıt ikmal sistemleri ve üfleme var, bu yüzden en için clearomizers tasarımını kırılsın joyetech  daha fazla. üst eleman üst kapakta Damla tipi setleri. Bunun yerine, aynı zamanda herhangi 510 ağızlık kullanabilirsiniz.Üst kapağı sökerek, biz üst kapağa erişebilirsiniz. Bu iki etkileyici delik sıvısı ile donatılmıştır. Yapının eski sürümünde herhangi bir müsait kap, cam doğrudan doldurulmuş olması gerekiyordu. Buharlaştırıcı çıkarmak için gerekli idi. Bu işlem çok rahat, ama (evaporatör taşma nedeniyle sıvının aşırı miktarda oluştu yüklerken) düzgün deposunu doldurmak için izin verilmez. Geliştiriciler yakıt ikmal sistemi sol, ama daha rahat tamamlayacak var – deliklerden. Üst kapak, aynı zamanda, bir tadil edilmiş üfleme buharlaştırıcı sistemi ile donatılmıştır. Hava ayar halkası delikleri altında gizli daha yaygın dış değiştirilir. Onlar 10 Th küçük dikdörtgen yarıklar vardır. döndürerek, sen sıkma kuvveti değiştirerek, bobin hava erişimini kontrol edebilirsiniz. Üst kapak evaporatör yüklü bir ikiz şaft ile donatılmış olarak. dış hava halkası Coyle ve İç verilir sonra – çıktı çiftleri kurdu. Nihai tasarım öğesi tabanı ile birlikte bir tank vardır. Cam türüne yapılır. Bu yapılandırma büyük bir artı cihaz tabanlı veyperov gelenler ise sızıntı olasılığını ortadan kaldırır. tankın alt kısmında 510 konektördür. Paket, bir çıkarılabilir cam içermez. Eğer yanlışlıkla zarar olup olmadığını Yani, tamamen tankı değiştirmek zorunda kalacak.

Bu model mükemmel bir seçim veypera acemi olduğunu. Kullanımı kolay sızıntısına karşı uygun bir sıvı dolum sistemi, koruması vardır. Buna ek olarak, yenilik markalı püskürteç çok sayıda uyumlu: sunulduğu ve hookah sigara veya teneffüs için hizmet verilmeyen. Yani, her deneyimsiz yıkananlara tercih tipini seçebilirsiniz. Cihaz RBA bobinin ve emici lif değiştirmek mümkündür temel, QCS buharlaştırıcı servis ile uyumludur.

Ürün basit, rahat bir tasarıma sahiptir. üst ve üst hava dolum sistemi vardır uygulanmaktadır. Buck cam türü üzerinde yapılan, bu sıvının sızıntısına karşı güvenilir bir koruma vardır.

Yeni (nargile sıkılaştırma at) kalın, doymuş buhar sağlar. Onun lezzet profil cihazları seviyesinin bu sınıf için oldukça kabul edilebilir olacaktır. Yani, buharlaşma modelinde onun hattının oldukça tipik davranır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.