Innovation Karpuzlu Elektronik Sigara Likiti

karpuz joyetech likit blog

Aromalı likitler ile sigaranın lezzetsiz kullanımından uzaklaştık. Artık elektronik sigara kullanan pek çok kişi, diledikleri lezzetteki ürünlerin aromalarını elektronik sigaralarını içerken kullanabiliyorlar.

Bu lezzetli aromalardan biri de Innovation Karpuzlu Elektronik Sigara Likiti olarak karşımıza çıkıyor. Karpuz aromasının tatlı ve hafif lezzetini sevenlerin sıklıkla tercih ettiği bu aroma ile sigara tiryakiliğinin kötü etkilerinden sıyrılırken, hafif içimin keyfini çıkaracaksınız.

Bu likit, size 30 ml’li şişelerle sunulmaktadır. Üstelik farklı nikotin seçenekleri arasında tercih yapabilirsiniz. Örneğin 0 nikotinli bir ürün tercih edebileceğiniz gibi 3 mg nikotin içeren ürünlerden de dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Joyetech Karpuz tadını farklı likit aromaları ile karıştırarak eşsiz bir lezzete sahip olmak isterseniz, başka aromalarla kendi zevkinize uygun bir likit hazırlamanız da mümkün olacaktır.

Markanın sigara likiti 30 ml’lik kutular halinde size sunulmaktadır. Ürünlerde nikotin seviyesi seçenekleri de bulunmaktadır. Örneğin 3 ve 6 mg’lık seçenekler arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Markanın en büyük gücü de ISO 9001 Kalite Sertifikası’na sahip olmasıdır.

Üstelik kendi dilediğiniz aromayı yakalamak isterseniz, Premium likitlerle dilediğiniz şekilde karıştırabilirsiniz. Birbirinden farklı likit aromaları sayesinde sigaranın kötü tadından uzaklaşarak yumuşak ve lezzetli bir içim kalitesine ulaşabilirsiniz.

Karpuz lezzetini likitlerine taşıyan Innovation markasının zevkinize hitap edecek pek çok farklı aroması bulunmaktadır. Dilediğinizi seçebilir, kısa sürede sigara alışkanlığınızı bu hafif içimli aromalar sayesinde terk edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.