Innovation Apple Pie Likit Stoklarda Olsun mu?

innovation likit elma istiyonmu

Innovation Apple Pie Likit Stoklarda Olsun mu? merhaba arkadaşlar. Innovation elektronik sigara modeli stoklarımıza alalım mı? sorusunu siz değerli müşterilerimize sormak istiyoruz.

Innovation Apple Pie Likit Markasını Tanıyalım

Elektronik sigara kullanıcılarının kullandıkları e-sigara kadar likitte önemlidir. Likitler kişiler için farklı tat ve aromalarda bulunmaktadır. Likit, elektronik sigara da tank veya kartuş içerisine koyulur ve çekim sırasında atomizer de buhara dönüşür. Dışarı verildiği sırada buhar olarak dışarı çıkar ve hiçbir zararlı etkisi yoktur. Likitler içerik olarak iki ayrı şekilde, PG ve VG şeklinde üretilmektedir. VG içerisinde, bitkisel gliserin, aroma esansı ve terapik nikotin vardır. PG içerisinde ise Propilen glikol, aroma esansı ve terapik nikotin içermektedir. VG ve PG karıştırılarak da kullanılabilir. Bu likitlerin, günümüzde çok farklı aroması bulunmaktadır. Bu aromalar her kişiye ve tada hitap etmektedir.

Apple Pie Likit

 Likit konusunda kullanıcıların fazlasıyla tercih ettiği kalite ve zenginliği ile Innovation markası, bir çok aromada 30 ml’lik likitler üretmiştir. Bu likitler içerisinde 0.3 ve 0,6 mg değerinde nikotin bulundurmaktadır. Innovation tarafından üretilen “Apple Pie” likit, Türkçe olarak Elmalı Turta anlamına gelmektir. Basit ve rahat içimi ile kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir. Yoğun bir tadı olmamakla birlikte boğazı tahriş etmeyen bir yapısı vardır. Innovation, tüm ürünlerini 30 ml’lik şişelerde ve 0.3 ve 0,6 mg nikotin seçeneği ile sertifikalı olarak satmaktadır. Elektronik sigara da yoğun buhar severler için iyi tercihlerden biri olacak olan Innovation markası tüm likitlerinde yoğun bir buhar sunmaktadır.

Konu hakkında düşüncelerinizi bu makale altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca diğer likit markaları olan özellikle, Orjinal Joyetech likit çeşitlerini inceleyebilir direk online olarak kapıda ödeme avantajı ile sipariş verebilirsiniz.

Innovation Apple Pie Likit Stoklarda Olsun mu?” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.