HANGİ ELEKTRONİK SİGARA İLE BAŞLAMALIYIM?

dcwdcadcwad

Elektronik sigara kullanımına yeni başlayanlar bu kadar çeşit elektronik sigara ile karşılaşınca hangisi alacağını şaşırabilir. Çünkü çok farklı model ve özellik seçenekleri vardır. Öncelikle neden bu kadar farklı çeşit var bunu yazalım.

Sigara içenler hep aynı sigarayı içerler. Çünkü kişisel olarak içim tadını değiştirmek istemezler. Bir çok sigara markası ve çeşidi ile içim farklılıkları çok farklı içim farkını oluşturur. Joyetech olarak biliyoruz ki; sigarayı bırakmak için sigaranın keyfini bırakmak zorunda değilsiniz. He sigara içenin içim keyfi farklı olduğu için bu kadar çeşit elektronik sigara ve ayarlar var.

Hangisinin sizin içimize uygun olduğunu öğrenmek için biraz araştırma ve deneyim gerekiyor. Ortalama bir sigara kullanıcısı iseniz eGo AIO, evic mini gibi başlangıç ve başlangıç üstü cihazlarla başlayabilirsiniz. Ego serisi pratik, yumuşak içim ve performans isteyenler için elektronik sigaradır.  Güç, performans, uzun süren batarya, yoğun ve az yoğun modlarına geçebilme kabiliyeti sağlar. Bütün ürünler elektronik sigaradan beklentilerinizi karşılar. Sizin için hangisi uygun ise kullanabilirsiniz.

Genel olarak elektronik sigara ile sigarayı nasıl bırakacağınızdan bahsedelim. Elektronik sigara içindeki sıvıyıbuharlaştırıp ciğerinize çekip sigara gibi içmenize olanak tanır. Sigara içme hissinin tamamını verir. Çünkü sigarada yapılan tüm hareketler yapılır. İçindeki likit sıvısında nikotin, meyve aromaları, su gibi maddelerden oluşur. Sigara ile nikotin yüzlerce zehirli gaz arasından solunur. Joyetech elektronik sigara ile nikotin buhar içinde gelir ve eski alışkanlığınızı aratmayacak şekilde çalışır. Üstelik sigaranın bir çok can sıkan zararlarından korur. Buhar solunduğu için kokmaz. Bu da her yerde içebilme olanağı tanır.

Ayrıca ekonomik olarak bütçenizi çok rahatlatacaktır. Sigaraya ayda 300 lira verilir ortalama. Elektronik sigarayı bir defa alırsınız ve fiyatı ortalama 300 liradır. Sonrasında ortalama fiyatı 40 lira olan likit ile bir ay boyunca elektronik sigaranızı kullanabilirsiniz.  Joyetech elektronik sigara tercih edilme önceliğine sahiptir. Çünkü elektronik sigaralar arasında bütün sisteme modern yaklaşımla ürünler geliştirmiştir. Sadece nikotin ihtiyacını karşılamak için değil taşırken size abes durmayacak şekilde tasarlandı. Modern çizgileri taşıdığınız cep telefonundan farklı değildir. Sizi tamamlayan aksesuar olarak Joyetech elektronik sigaralar ile sosyal hayatınızda yeni perde açılıyor.

Joyetech eGo AIO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.