eVic VTwo Mini CUBIS Pro ESigara Ürün incelemesi

joyetech evic vt cubis pro inceleme

eVic VTwo Mini CUBIS Pro ESigara Ürün incelemesi

Joyetech eVic V Two Mini CUBIS Pro, 2016 yılının Haziran ayında yansmanı yapılan Joyetech Türkiye firmasının son geliştirdiği elektonik sigaralar arasındadır. Joyetech firmasının efsane haline gelen Evic VTC nin Vtwo sürümü ile Cubis pro Atomizerin bir araya geldiği bu ürün, tasarım harikası olarak nitelendirilmekte, sıfır litik akıtma ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Ürün, CUBIS pro tank ile birlikte gelmektedir. Atomizer, bardak şeklindeki yapısı, üstten likit dolumu ile sızdırma ihtimali sıfıra indirilmiştir.

Joyetech eVic V Two Mini CUBIS Pro Ürün Açıklaması

Joyetech eVic VTwo Mini CUBIS Pro Elektronik Sigara, yeni ürün yazılımı V4’e sahip gerçek zaman saati desteklemektedir. Özel logosu ve ekran koruyucusunun yer aldığı mu modelde çift devre koruması gibi yeni ve zenginleştirilmiş özellikleri yer almaktadır. Manyetik kapak ile değiştirilebilir 18650 hücre tarafından desteklenen bu modelde elektronik likit dolumu son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Dolum için yalnızca üst kapağını ya da yan deliklere enjekte edilmesi yeterli olmaktadır.

Joyetech eVicVTwo Mini CUBIS Pro Nasıl Kurulur

Joyetech eVic V Two Mini CUBIS Pro Elektronik Sigara’nın kurulumu kolaydır ancak kurulum için talimatları dikkatle incelemeli ve eksiksiz yerine getirmelidir. Cihazla birlikte bir kurulum ve kullanma kılavuzu gönderilmektedir. Bu kılavuz dikkatlice bir şekilde incelendiğinde kurulum da kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Kullanma ve kurulum kılavuzu okumadan gelişi güzel kurulum yapılması ve cihazın kullanılması, garanti şartlarının yerine getirilmemesine neden olmaktadır.

 

Joyetech eVic VTwo Mini CUBIS Pro Çalışma Şekli

Joyetech eVic V Two Mini CUBIS Pro elektronik sigaranın çalışma şekli de basittir. Açma kapama için ateşleme butonuna 5 sefer arka arkaya basıldığında ekran açılmakta ve e-sigara kullanıma hazır hale gelmektedir. E-sigaranın içilebilmesi için ateşleme butonuna basılı tutulması ve ağızlık ile nefesin içine çekilmesi yeterli olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken, kullanımdan önce atomizer için uygun Watt aralığının ayarlanmasıdır.

 

Kutu İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

Joyetech eVic VTwo Mini CUBIS Pro özellikleri, 510 standart bağlantı, 18650 pil, 75w maksimum çıkış gücü, güncellenebilir çip şeklinde sıralanmaktadır. Özelikler arasında 100 ila 315 C ısı aralığı, 4 ml tank kapasitesi de yer almaktadır. Dolum türü de üsttendir. Kutu içeriğinde ise 1 x eVic VTC Mini, 1 x CUBIS Pro Atomizer, 1 QCS Coil, 1 NotchCoilTM 0.25ohm DL ., 1 BF SS316-0.5ohm DL., 1 LVC Clapton-1.5ohm, 1 Driptip, 1 eVic-VTC mini kılıf, 1 USB Kablo, kullanım kılavuzu,  garanti kartı ve uyarı kartı bulunmaktadır.

Daha Etkili bir Performans için eVicV Two Mini CUBIS Pro Nasıl Kullanılır?

Joyetech eVic VTwo Mini CUBIS Pro elektronik sigarayı daha etkin bir performansla kullanmak için VW modunda çıkış wattını artırmak için kontrol düğmesi sağa çevrilmeli, azaltmak için de sola devrilmelidir.

Çıkış wattı yükseltildiğinde ve hava girişi artırıldığında daha fazla duman çekilebilmekte, dolayısı ile daha dolu bir sigara içimi elde edilebilmektedir. İçeriğinde sigarada olduğu gibi zararlı maddelerin olmaması nedeniyle fazla buhar çekmenin sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

 

eVic VTwo Mini CUBIS Pro Elektronik Sigara Değerlendirmemiz

Joyetech eVic V Two Mini CUBIS Pro elektronik sigara, piyasada bulunabilecek en iyi orta seviye cihazlardan birisi olarak bilinmektedir. USB’den güncelleme imkanı, 75 watt’a kadar güç desteği, zinc alloy gövdesi, OLED ekranı, ısı kontrolü imkanı, ısı koruması, ters akım koruması, atomizer circuit uyarısı gibi bir elektronik sigaradan beklenmeyecek özelliklere sahip olan bir cihazdır.

Sipariş Vermek için eVic Mini Cubis Pro Ürün Sayfasını Ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.