Elektronik Sigara Neden Tercih Edilmeli ?

dvwwedv

Sigarayı bırakmak isteyen birçok kişinin aklında aynı soru: Elektronik sigara yı neden tercih edeyim? Öyle ya sigara bırakma konusunda bitkisel tedavilerden akupunktur yöntemine kadar oldukça çok alternatif var. Üstelik bunların arasında bir de elektronik sigara diye yeni bir icat da girmiş. Aslında elektronik sigara dünya da oldukça adından söz ettiren bir üründür. Ancak ülkemizde henüz yeni tanınıyor. Elbette ki faydalı olacak bu ürünü neden tercih etmek isteyeceğinizi maddeler halinde anlatalım.

Sağlık…

  • İlk sebebiniz kuşkusuz sağlık olacaktır. Sigaranın içindeki kanserojen maddeleri ve dört binden fazla zehirli maddeyi saymaya gerek yoktur. Oysa elektronik sigarada bu maddelerden sadece nikotin bulunur. Çünkü normal sigaradaki bağımlılık yapan asıl madde nikotindir. Sadece elektronik sigarayı kullanmaya başlayarak bile dört bin (4000) çeşit zehirden kurtulmuş olursunuz. Ne dersiniz ilk adım için oldukça güzel bir kazanç değil mi?

Ayrıca sigara dumanından sevdiklerinize bulaşan pasif içicilik etkilerini elektronik sigarada göremezsiniz. Bu ise özellikle küçük bebeği olan ailelerde nasıl bir kolaylık tahmin edersiniz.

Sigaranın külü ya da evin içindeki sigara dumanının duvarları sarartmasını göremezsiniz. Çünkü normal sigaradaki bu etkileri veren maddeler elektronik sigarada bulunmaz.

  • İkinci sebebiniz ekonomi olacaktır. Bir yıl içinde sigaraya verdiğiniz parayı hesaplayın. Sonra o kadar parayla ne yapabileceğinizi bir hayal edin. Başka söze gerek var mı? Çok merak edilen ise elektronik sigaranın ve likitlerin pahalı olup olmadığıdır. Bu konuda eğer kaliteli bir marka kullanıyorsanız kesinlikle bu paraya değecektir. Dünya piyasasında kaliteli bir marka olan Joyetech ile kısa sürede sonuç alacağınızdan cebinizde kalacak lan para daha fazla olacaktır. Zaten elektronik sigarayı sürekli kullanmayacaksınız. Bir ya da iki yıl içinde hatta aylar ile ifade edilen sürelerde sigarayı bırakacaksınız. Böylece elektronik sigarayı da bıraktığınızda havaya üfleyeceğiniz paranız cebinizde kalacaktır. Sizce de bu kazançlı bir yol değil mi?
  • Üçüncü sebebiniz hayat konforu olacaktır. Sigara içerken aniden kuru öksürüklerden kurtulmak istersiniz. Zaten o kadar çok zehirli ve kanserojen maddeyi içmek eninde sonunda size bir zarar verecektir. Mesela sabahları nasıl uyanıyorsunuz? Çok sigara içenler bu soruya yüzlerini ekşiterek cevap verecektir. Peki sabahları huzur içinde uyanmak istemez misiniz?

Joyetech Elektronik Sigara

İşte tüm bu sebeplerden dolayı sigarayı bırakmak isteyeceksiniz. Bunun en kolay ve zevkli yanı ise elektronik sigaradır. Çünkü diğer yollarla yaşadığınız stres ve zorluk elektronik sigarada yaşanmaz. Üstelik zamanla dozu azalttığınız için vücudunuz sigara bağımlılığına direnç göstermeyecektir. Ayrıca Joyetech Elektronik Sigara tasarımlarıyla da kendinize ayrı bir hava da katmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.