Elektronik Sigara Orjinal ve Kaliteli Likit Fiyatları

elektronik sigara likit orjinal kalite

Elektronik sigara kullanımına  orantılı olarak her geçen gün likit satışları artış gösteriyor.  Normal sigaraya nazaran çok daha sağlıklı bir ürün olan elektronik sigara kullanımında likit şart olduğu için çeşitli markalar piyasaya çıkıyor. Şimdi gelin bazı markaların elektronik sigara likit fiyatları hakkında biraz bilgi edinelim.

Elektronik Sigara Likit Fiyatları

Normalde ortalama 30 ml bir likit piyasada 30-35 Lira’dan başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor. Ama kalite bakımından üstün markaların fiyatları çok daha yüksek olabiliyor. Mesela kalitesiyle ve içimiyle elektronik sigara kullanıcılarından çok talep gören Vape or Dıy marka likitte bir aroma 10ml olarak piyasada 25 Lira ile 35 Lira arasında fiyatlarla satılıyor. Bu marka likitin başka bir aroması 30 ml olan üründe Türkiye’de piyasada 65 Lira ile 75 Lira arasında satışa sunuluyor. Orjinal ve Kaliteli likit satış merkezi için en doğru adreste olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

One Hit Wonder marka likitlerde elektronik sigara kullanıcılarından yoğun talep gören bir likit markası. Kalitesiyle ve içimiyle çok rağbet gören One Hit Wonder markanın 10 ml olan kutusu Türkiye’de 35 Lira ile 45 Lira arasında alıcı buluyor. One Hit Wonder marka 180 ml’lik bir aroma piyasada 270 Lira ile 290 Lira’ya alıcı buluyor.

Çok daha düşük fiyatlarda likitler de bulunuyor. Mesela Liqua marka likit de Türkiye’de çok rağbet gören bir likit markası. Diğer saydığımız ürünlere göre  daha ucuz bir fiyata sahip Liqua markası.  Liqua markası 30 ml’lik likit piyasada 35 Lira ile 45 lira arasında fiyatlara satılıyor Türkiye’de.

Joyetech Sigara Likit İçeriği Nedir?

Sigara son derece tehlikeli ve kullanımı ile ciddi sağlık sorunlarına yol açan bağımlılıktır. Sigara içindeki nikotin sizi sigaraya bağımlı hale getirirken zararlı gazlar ve katran sağlığınızı tehlikeye sokacaktır. Tehlikeli olduğunu bildiğiniz halde kullanıyor ve bırakmak istiyor bırakamıyorsanız, size bu zorlu süreçte yardım edecek yöntemlerin başında elektronik sigara gelir. Elektronik sigara kullanım kolaylığı ve güçlü etkisi ile sigarayı bırakmanızda size yardım edecek bu zorlu süreçte size kolaylık sağlayacaktır.

ELEKTRONİK SİGARA NİKOTİNİ LİKİT

Elektronik sigaraların içeriğinde bulunan likit vücudunuzun sigara kullanımında oluşan nikotin bağımlılığını karşılayacak aromadır. Kullandığınız elektronik sigara türüne göre likit oranı değişir. joyetech likit markaları arasında en iyi olan markalar arasındadır.

Joyetech likit içeriği nedir? Elektronik sigaralarda iki çeşit likit üretilmektedir. VG elektronik sigara likit içeriğinde terapatik nikotin, bitkisel gliserin ve aroma esansı mevcuttur. PG elektronik sigara likit içeriğinde ise terapatik nikotin, propilen glikol ve aroma esansı mevcuttur.

joyetech likit kalitesi 2ŞIK TASARIM

Joyetech markasının ürettiği elektronik sigara gerçek sigara boyutuna yakın bir boyutta olup şarjla çalışan bir elektronik sigaradır. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile sigara bırakma sürecinde size yardım edebilecek bu alet sayesinde sigara bırakmak sizin için kolay hale gelecektir. Taşınabilir şarj kutusu sayesinde pratik bir kullanım sizi beklemektedir. Sizde sigarayı bırakmak istiyorsanız elektronik sigaralar bu süreci sizin için kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.