Elektronik sigara maceraları- Ego aio

makalee2

Elektronik sigara maceraları- Ego aio

Bu yazı serisi Joyetech elektronik sigara ların kullanırken yaşadıklarımızı paylaşmak amacı taşır.

Elektronik sigaraya başlamak için en uygun cihaz Joyetech EGO AIO modeldir . Hepsi bir arada bulunan cihaz kolay kurulumu ve kolay kullanımının yanında şık ve pratik görüntüsü dikkati çekiyor.  En çok satılan ürün olan Joyetech EGO AIO başlangıç için mükemmeldir.

Elektronik sigara kargo ile geldiğinde heyecanı tahmin edebiliyoruz. Çünkü yıllardır sigara içerken beraberinde gelen sıkıntılardan kurtaracak bir ürün. Bunun yanında yıllardır bildiğimiz sigaranın elektronik olmasının merak edilmesi ile ilginç bir hal alıyor. Kutuyu açınca elektronik sigara birleşik olarak karşımızda duruyor. Kutuda bir kutu daha var. Onu da açınca içinden iç atomizerler (coil) ve usb şarj kablosu çıkıyor. Elektronik sigara şu anda kullanılmaz. Çünkü iç atomizer takılı değil ve likit sıvısı konmamıştır.

Elektronik sigara yı ağızlık kısmından çevirerek atomizeri çıkarıyoruz. Burada çocuk emniyet kilidi olduğu için sadece çevirerek açılmaz. Önce bastırıp sonra çevirmeniz gerekiyor. Bu şekilde atomizer başlığını çıkardıktan sonra iç atomizerlerden birini alıp içine bir kaç damla likit damlatıp atomizer başlığına takıyoruz. Likit tankına max sınırını aşmayacak şekilde likit koyup başlığı tekrar takıyoruz. Hemen kullanmayın. Çünkü iç atomizerde elyaf pamuk vardır. Bu pamuk likit sıvısını iyice çekmediği zaman ısındığında pamuk yana ve buhar ile birlikte yanık kokusu gelir. Bunu önlemek için iç atomizeri takmadan içine likit damlatmıştık. Beş dakika beklesin, pamuk likiti iyice çeksin sonra sorunsuz kullanmaya başlarsınız. Beş dakika sonra butona ard arda 5 defa basınca cihaz açılır. Butona basılı tutarak içebilirsiniz.

Genel olarak elektronik sigara kullanıken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeyim. Likit sıvısı nı günlük kullanacağınız kadar doldurun ve gece yatmadan önce likit tankında likit kalmışsa onu boşaltıp öyle beklemesi performans açısından önemlidir. Bir diğer husus likit sıvısı doldururken iç atomizerin sıcak olmamasına dikkat ediniz.

Ayrıca   Joyetech EGO AIO elektronik sigaranın içinde yanan ışığı değiştirebilirsiniz. Cihaz açık iken butona üç defa ard arda basın ve istediğiniz ışığı seçin, tarzınızı kendiniz oluşturun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.