Elektronik Sigara Kullanımı Ne Kadar Güvenli

elektronik sigara calisma sekli

Elektronik sigara kullanıcıları için en önemli konulardan birisi meyve aromalı likitlerin seçiminde hangi likitlerin tercih edileceği, hangi markalara güvenilebileceğidir.

Elektronik sigaraların olmazsa olmaz malzemelerinden birisi elektronik sigara likitleri olmakta, bu likitler içerdikleri meyve aromaları sayesinde, sigara içerken nefes alıp vermeyi daha hoş ve eğlenceli hale getirmekte, ferahlatıcı bir nefes almayı sağlamaktadır. Meyve aromaları ile desteklenen bu likitlerin alımı esnasında pek çok kritere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kriterlere dikkat edilmemesi halinde, insan sağlığında geri dönülmez rahatsızlıklara yol açılabilecek olup, geri dönüşü olmayan kayıplara sebebiyet verilmektedir.

Joyetech Sitemizde yer alan tüm elektronik sigara modelleri çift devre koruma teknolojisine sahip olduğundan patlamaya karşı oldukça güvenlidir. Bu güvenlik yazılımı sebebi ile cihazları kesinlikle Prizde Şarj etmeyin! USB üzerinden şarj edilmelidir.

Piyasada Güvenebileceğiniz Elektronik Sigara Likiti Markaları bulunmaktadır. Bu markaların ürünleri incelendiğinde, genellikle doğal ortamlarda yetişen meyvelerin aromalarının kullanıldığı anlaşılmaktadır. Ayrıca, yine bu güvenilir marka ürünlerin içeriği incelendiğinde popcorn lung diye tabir edilen kronik bronşit hastalığını tetikleyen diacetyl etken maddesinin kullanılmadığı görülmektedir. Yine bu firmaların devlet otoritelerinden alınmış geçerli üretim izni ve üretim sertifikalarının bulunduğu bilinmektedir. Elektronik sigara likiti alınacak firma seçilirken, ürünlerinin kalitesi, müşteri yorumları, geçerli üretim sertifikasının olup olmadığı, sağlıklı ortamda üretim yapılıp yapılmadığına bakılması gerekmektedir. Bunun yanında, alınan likitlerde meyve aromasının yoğunluğunun da mg cinsinden değerine dikkat etmekte fayda bulunmaktadır. Piyasa fiyatlarının çok altında satış yapan merdiven altı üretim ürünlerinden uzak durmak hem sağlık açısından hem de ekonomik açıdan önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.