Elektronik Sigara İstanbul içi Aynı Gün Teslimat

istanbul ici teslimat joyetech moto kurye

E sigara yani elektronik sigara artık günümüzde birçok insan tarafından yaygınca kullanılmaktadır. Bazı insanlar sigarayı bırakmak için kullanırken bazı insanlar ise zevk için veya ufaktan tütün ürünlerine başlamak için kullanıyor. Elektronik sigara kullanıcaksanız kesinlikle kaliteli marka olmalıdır. Aksi takdirde haberlerde gördüğünüz gibi patlayabilir. Daha da önemlisi siz içerken patlayabilir ve çok büyük sağlık sorunlarına sebep olabilir.

E Sigara Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektronik sigara satın alırken en önemli unsur nerden aldığınızdır. Eğer çakma yani orjinal olmayan veya yan sanayi üretim mal kullanıyorsanız yaklaşık bir kaç haftaya bozulacaktır veya patlayacaktır. Bu yüzden ürünü nerden satın aldığınız çok önemlidir.

E Sigara Nereden Satın Alınır?

Aklınıza ilk önce tanıdık yoluyla veya akrabalar yoluyla yurt dışından yani asıl üretim yerinden getirtmek gelebilir. Aslında en doğru yöntem bu fakat maalesef ülkemize elektronik sigara giriş ve çıkışları yasaklanmıştır. Gümrükten hiçbir şekilde geçişi sağlanmamaktadır. Yurt dışından alınmadığı için sizlere sonraki tavsiyemiz markaların “resmi” bayiler olacaktır. Bunun sebebi ise resmi bayilerin satışa dair belgeleri, evrakları olmasıdır. Onların yanı sıra sattıkları ürünün nerden geldiği ve kimden geldiği bellidir. Bu unsurlar belli olduğu zaman inceleyip markaya göre ürünün sağlıklı ve kaliteli olup olmadığına karar verirsiniz.

Fakat bireysel satan kişilerden satın alırsanız yani sokak kenarlarında, markalardan hiçbir şekilde resmi evrakı olmayan ve hatta alamayan dükkanlarda satan kişilerden ürün alırsanız hem sağlığınızı çok büyük derecede tehdit etmiş olursunuz hem de ürün birkaç haftaya ya patlar yada bozulur. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz elektronik sigaranızı markanın resmi ve yetkili bayilerinden temin etmenizdir.


Joyetech Elektronik Sigara
Moto Kurye ile İstanbul içi AYnı Gün Teslimat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.