Elektronik Sigara Dolum Sıvısı Nedir?

likit dolum sivisi 33

Birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılan elektronik sigara, kişinin sigarayı bırakması için icat edilmiş olan yöntemlerden biridir. Normal sigarada kişi içine duman çekerken, elektronik sigara da kişi içerisine buhar çeker. Bu buhar atomizer sayesinde buhara dönüşmektedir. E-sigara içerisinde birden fazla malzeme vardır ve bunlardan biri de atomizerdir. Bu atomizer içerisindeki kartuş veya tanka bir sıvı doldurulur.

Bu sıvı dolum sıvısı ya da diğer bir adıyla likittir. Doldurulan bu sıvı atomizerde buhar haline dönüşür. Bu likidin insan sağlığı açısından orijinal olmasını önemlidir. Diğer türlü, orijinal olarak kullanılmayan likitler insan sağlığı üzerinde zararlı etkileri vardır. Likidin sahte olup olmadığını anlamak için bazı yöntemler vardır.

Dolum Sıvısının Sahte Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Elektronik sigara dolum sıvısı, likit alırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Alınacak yanlış bir likidin sağlığınıza etkileri büyük olmaktadır. Dolum sıvısı alırken üzerinde bandrol bulunmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Orijinal ürünler üzerinde bandrol bulunmaktadır. Aynı zamanda likit şişesi üzerinde mg seviyesini gösteren rakamlar bulunmamakla birlikte son kullanma tarihini de bu şişe üzerinde göremezsiniz.

Orijinal olan dolum sıvıları daha koyu bir kıvama sahipken, sahte olan likitlerde daha akışkandır. Gerçek olan, orijinal olan her üründe plastik şişeler de kapak kısmında, plastik kilit bulunur ancak sahte olan ürünlerde plastik kilit bulunmaz. Elektronik sigara kullanıyorsanız, bu maddelere dikkat ederek sağlığını sahtecilikten koruyabilirsiniz.

elektroniksigaras.net Sitemize yeni Joyetech Likit aroma çeşitlerinin stokları güncellenmiş olup ilgili kategoriye ulaşarak büyük bir mutlulukla sipariş verebilirsiniz.

Bizi Takip Etmeye Devam ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.