Elektronik Sigara Ağız Kuruması Yapar Mı?

esigara yeni haber

Elektronik Sigara Ağız Kuruması Yapar Mı?

Elektronik sigara dünya genelinde özellikle sigara müptelası olan ve bir türlü bırakamayan milyonlarca insan tarafından sigarayı bırakmak için kullanılan alternatif yöntemlerden biridir. Sigarayı bırakmak için elektronik sigarayı deneyip başarıya ulaşan kişilerin oranı oldukça yüksektir. Elektronik sigara yöntemi ile sigarayı bırakan kişilerin oranı yüksek olduğu için elektronik sigara kullanıcılarının sayıları her geçen gün daha da artmaktadır.

Elektronik Sigara Kullanımından Dolayı Ağız Kuruluğu Yaşanır Mı?

Elektronik sigara kullanan kişilerde sigara bırakıldıktan sonra elektronik sigaraya geçişin sağlandığı süre içerisinde ilk bir hafta boyunca ağız kuruluğu yaşanabilmektedir. Bu geçici bir durum olup elektronik sigaraya başlayan kişilerde görülen ağız kuruluğu çalışma döneminin ardından kısa bir süre içerisinde ortadan kalkmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde bol bol su içmek ve hafif gargara yapmak ağız kuruluğunun geçmesi için yeterli olacaktır.

Joyetech Türkiye Orjinal Elektronik Sigara Satış Sitesinde yer alan ürünler kaliteli ve CE onaylıdır.

Elektronik Sigara Alışım Sürecinden Sonra Ağız Kuruluğu Yaşanır Mı?

Elektronik sigaraya alışma sürecinde ağız kuruluğu yaşanmasının dışında daha sonra da pg likit  kullanmayı tercih eden kişilerde de bir miktar ağız kuruluğu görülebilmektedir. Bir bardak  içerisine soda koyulduktan sonra içerisine bir miktar limon sıkarak ağızda çalkalamak ve gargara yapmak bu sorunu büyük ölçüde çözecektir. Eğer diş etlerinde kanama gibi durumlar gözüküyorsa bunun sebebi elektronik sigara değil ağız bakımı ile ilgili bir sorun var demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.