Eleaf ESigara Likit Olarak Tütün Ve Meyve Aromaları

en kaliteli likit markalari 2017 joy

Elektronik sigaralar normal sigaralar gibi tütün içermezler. Normal tütünün tersine elektronik sigaralar likit ya da e-likit adıyla bilinen sıvı nikotin kullanırlar. Peki bu likit nedir? Likitler 4 temel maddeden oluşur: Su, Aroma,  Nikotin ve propylene glycol ya da vegetable glycerine(PG ve VG).

Elektronik Sigara Likiti içeriği neler içerir?

Propylene Glycol (PG)- nikotin ile aromayı birlikte tutan taşıyıcı özelliği olan temel maddedir. PG, gıda katkı maddeleri içinde yer alır ve tükettiğimiz pek çok gıdada bulunur. Ayrıca kimi ilaçlarda da katkı maddesi olarak kullanılmaktadır. En Kaliteli likitler Joyetech Likit kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Vegetable Glycerine (VG)- nikotin ile aromayı birlikte tutan zemin görevinde kullanılır. VG çoğunlukla palmiye yağı ile hindistan cevizi yağından yapılan bitkisel maddedir. Yaygın bir şekilde kullanılan gıda katkı maddesidir.

Su- H2O’dur.

Aromalar- Gıda aromalarıdır ve belli bir tat ortaya çıkarmak için ilave edilir. Nikotin- Markalara göre 0mg’dan 24mg’a kadar bir aralıkta değişiklik göstererek kullanılır.

Nerede üretildiği belli olmayan ya da etrafta sahte olarak likitlerden uzak durmakta fayda vardır. Paradan tasarruf etmek için sağlığınızdan olmanızın lüzumu yok. Likitinizi güvendiğiniz ve her zaman bildiğiniz yerden alın. Piyasada en iyi markalarının fiyatları kimi kişilere bütçe bakımından fazla gelebilir. Ancak sağlığınız söz konusu olduğunda ucuz likit kullanmak uğruna kendinizi zehirlemeyin.

Her e sigara tiryakisinin birkaç adet favori likit markası ile aroması bulunur. Kimi zaman farklı likitleri denemek size iyi bir e sigara tecrübesi sunabilir. Eleaf elektronik sigara likit Olarak Tütün Ve Meyve Aromaları gibi her markanın da kendine özgü modelleri ile tarzları mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.