Eleaf Elektronik Sigara Yedek Parçaları

eleaf elektronik sigara atomizer incelemesi

Bir sigara tiryakisi için sigara bıraktırma yöntemlerinden biri olarak kullanılan elektronik sigara ya da diğer bir adıyla e-sigara gün geçtikçe yayılmaya devam eden ve bu yolda işe yarayan bir alettir. En nihayetinde teknolojik bir alet olan, elektronik sigara için de yedek parçalara ihtiyacınız olabilir. Elektronik Sigara markalarından biri olan Eleaf, yedek parça konusunda kendi içeriğini oluşturmuştur.

Eleaf Yedek Parçaları

Eleaf E-sigara yedek parçaları olarak ihtiyacınız olacak parçalar atomizerler, mod pil ve bataryalar, e-sigara coilleri olabilir. E-sigaranın içerdiği bu parçalardan atomizerler, elektronik sigaranın kalbi sayılabilecek derecede önemli parçalarından biridir. Asıl işi yapan parça olarak, atomizerler tanımlanabilir. Bu parça elektriği bataryadan alarak sıvının buharlaşması işlemini yapar. Mod pil kısmı, pili taşıyan ve atomizere güç veren kısımdır. Atomizerin iç kısımlarında bulunan metal bir parça olan coil, buharlaşmayı sağlayan bir alettir. Coillerin içerisinde buharlaşmanın ana iki elemanı olarak, pamuk ve ısıtıcı tel bulunmaktadır.

Nereden Alabilirim?

Yedek parça olarak nitelikli ve kaliteli parçalar almanız gerektiği gibi aldığınız yere de güvenmek istersiniz. Kalitesiz ya da orijinal parça adı altında satılıp ancak sahte parça satan birçok para tuzağı olan yer vardır. Ancak Eleaf yedek parçalarını almak için İstanbul içerisinde ve birkaç il içerisinde e-sigara için özel mağazalar açılan yerler vardır. Aynı zamanda elektronik sigara malzemeleri satan kaliteli internet siteleri de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.