Eleaf Elektronik Sigara Türkçe Kullanım Klavuzu

elektronik sigara kapali yasak

Siz de bir elektronik sigara kullanıcısı iseniz ve Eleaf elektronik sigara markasını tercih etmişseniz bu yazımızda eleaf elektronik sigara kullanımı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Yeni elektronik sigaraya başlayanlar için ilk başta kullanımı biraz karmaşık gibi gözüküyor olsa da Eleaf Elektronik sigara , sigara tüketicileri tarafından kalitesi, dayanıklılığı ve içimi bakımından oldukça fazla tercih edilen bir markadır.

Satın almış olduğunuz Eleaf elektronik sigarayı kullanmaya başlamak içim öncelikle pilin artı kısmı aşağıya doğru gelecek şekilde yerleştirilir ve ateşleme düğmesine 5 kez aka arkaya basmak gerekmektedir. Aynı işlemi tekrar yaparak bu kez elektronik sigaranızı kapalı konuma getirebilirsiniz. Burada en önemli husus cihazı kullanmadığınız ya da yanınızda taşıdığınız durumlarda önce elektronik sigaranızın kapalı konuma geldiğinden emin olmanız gerekmektedir.

Elektronik sigara açık durumda iken ateşleme düğmesine 3 kez arka arkaya basmanız durumunda çeşitli ayarlar yapabileceğiniz bir mod karşınıza çıkacaktır. Ekranda bulunan artı ve eksi tuşarı yarımı ile modlar arasında rahatlıkla geçiş yaparak istediğiniz şekilde elektronik sigara ayarları yapabilirsiniz. Burada da en önemli uyarı titanyum ve nikel tellerin kesinlikle sıcaklık kontrolü dışında kullanılmaması gerektiğidir.

Cihazınız yeni ise muhtemelen sıcaklık birimi F olarak elinizde olacaktır. Bu ayarı değiştirip santigrat yapmanız için artı tuşuna 600 fahrenayt derecesine gelene kadar basılı tutmanız gerekir. Bundan sonraki basışta santigrata geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.