Eleaf Elektronik Sigara için Likit Önerileri

istick piko pink bayan

Öncelikle bilinmelidir ki elektronik sigaranın her ne kadar normal sigaraya göre daha az zararlı olduğu konuşulsa da sigara kullanmak ciddi bir bağımlılıktır ve sağlığa zarar vermektedir. Bunun yanı sıra siz de sigarayı bırakmak ya da azaltmak için elektronik sigara kullanmaya başlamış iseniz kullandığınız sigaranın likitini kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Eğer siz bir eleaf elektronik sigara kullanıcısı iseniz bunun için yapmanız gereken uygun malzemeleri satın alarak sigara likitinizi hazırlamak olacaktır. Elektronik sigara likitleri bitkisel ürünlerden oluşmaktadır ve bu karışımın içinde 4 ana madde bulunmaktadır. Bunlar VG, PG, aroma ve nikton’dur. Bu 4 maddeye sahip olmadan elektronik sigara likiti yapmanız mümkün değildir. Ancak siz bir nikotin bağımlısı olmadığınızı düşünüyorsanız o zaman nikton kullanmadan da aromalı bir elektronik sigara likiti elde edebilirsiniz. Ancak nikotin kullanacak iseniz dikkat etmeniz gereken en önemli husus eldiven kullanmanızdır. Çünkü yapılan araştırmalar göstermiştir ki uzun süre eldivensiz olarak sıvı nikotinin cilde temas etmesi cilt üzerinde olumsuz tahrişlere neden olabilmektedir.

Bütün malzemeleri temin ettikten sonra her bir malzemeden en fazla % 10 oranında olacak şekilde bir şişe içerisine doldurmamız gerekiyor. Daha sonra bu şişeyi sıkıca kapatıyoruz ve karıştırmaya başlıyoruz. Şişenin içindeki karışımın istenildiği gibi olması için 1 saat boyunca çalkalanması gerekmektedir. 2 hafta güneş ışığından uzakta dinlenen likit kullanıma hazır olur.

En etkili seçim için Joyetech Likit 3 ml nikotin oranlı likitler tercih edilmelidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.