Eleaf Elektronik Sigara Estetik Tasarım

eleaf elektronik sigara sahibinden

Eleaf Elektronik Sigara Estetik Tasarım ve Güçlü Buhar

Elektronik sigara, sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmak için kullandıkları en popüler yöntemdir. Geliştirilen sıvı kartuşlarının, çeşitli aromalarda olması ve dışarıya çıkan dumanın rahatsız edici olmaması elektronik sigaraların kullanımını yaygınlaştırmıştır. Piyasa da bulunan bazı elektronik sigaralar birbirinin kopyası şeklindeyken bazı elektronik sigara firmaları fark yaratmayı başarabilmiştir. Fark yaratan Elektronik sigaraların başında da Eleaf Elektronik Sigara gelmektedir.

Eleaf Elektronik Sigara Farkı

Eleaf elektronik sigaralar, sub-hom tankları ve yüksek watt avantajıyla kullanıcıya farklı bir deneyim sunar. Sub-hom 1 OHM’nin (elektrikte direnç birimi) altında olan OHM değerlere verilen isimdir. Eleaf elektronik sigaralar 75 watt a kadar ayarlanabilinir yüksek güç seçenekleri sunar. Düşük direnç ve yüksek güç birimi (watt) ile tahmin edici bir buhar elde etmemizi sağlar. Bu da sigaraya tekrar dönüş ihtimalinizi bir hayli düşürür. Eleaf elektronik sigaraların geliştirilmiş ürün modellerinde kullanılan elektronik ekran sayesinde, batarya seviyesinden, voltaj bilgisine, coil tel bilgisinden güç, ısı bilgisine kadar birçok değeri rahatlıkla görebilirsiniz. Hatta usb kablosuyla bağlanarak güncelleştirmeleri yüklemeniz bile mümkün.

Eleaf Elektronik Sigara Estetiği

Eleaf elektronik sigaralar, dışarıdan bakıldığında küçük bir görünüme sahiptir. Küçük boyutlarda olması, kullanıcının elektronik sigarayı yanında taşıma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Erkek ve bayan kullanıcılar için çeşitli renk seçenekleri ile estetik bir görünüme sahiptir. Pil bölmesi, ateşleme ve ayar düğmesi yerleşimleri açısından Eleaf elektronik sigara kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Eleaf iStick Pico Elektronik Sigara Modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.