Eleaf E Sigara Likit Dolumu Nasıl Yapılır?

eleaf likit dolumu

Eleaf E Sigara Likit Dolumu Nasıl Yapılır?

Elektronik sigara kullanıcıları tarafından beğeniyle takip edilen ve çok sayıda kullanıcının vazgeçemeyeceği bir elektronik sigara markası haline gelen Eleaf elektronik sigara, bu başarısını hem malzeme kalitesine hem de kaliteli atomizer yapısına borçlu.

Elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanların şüphesi ilk akıllarına gelen sorulardan birisi likit dolumunun nasıl yapılacağıdır. Birçok elektronik sigara markasında olduğu gibi Eleaf elektronik sigarada da likit dolumu için izlenmesi gereken adımlar bulunmaktadır.

Eleaf elektronik sigara likit dolumu için, modelden modele farklılık göstermekle beraber ilk adım atomizer ve likit deposunun olduğu kısmın ana gövdeden sökülmesidir. Bu kısmı ana gövdeden söktükten sonra genelde üç parçadan oluşan bu bölümün likit deposuna uygun miktarda likidin boşaltılması gerekir. Her modelde yöntemdeki ayrıntılar değiştiği için, likit dolumu yapmadan önce modele ait kullanma kılavuzunun okunması ve kılavuzda belirtilen ayrıntılara dikkat ederek dolum yapılması gerekmektedir.

Eleaf elektronik sigaralar düşük likit kullanımları ve kaliteli atomizer yapıları sayesinde likit dolumu işlemini haftada bire kadar uzatabilir. Bazı modeller yüksek kapasiteli likit deposu sayesinde bir haftadan daha uzun süre dolum yapmadan yetebilmektedir.

Elektronik sigara likit dolumu yaparken özellikle dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi de sigara likidinin hiçbir şekilde ağız kısmına veya gövdenin başka bölümlerine temas etmemesine özen göstermektir. Elektronik sigara likit dolumunu ilk kez yapacaksanız mutlaka ürün kılavuzundaki talimatlara uymaya dikkat edin.

Eleaf E-sigara Likit Çeşitleri

Elektronik sigara markalarının güvenilirlik damgasını taşıyan Eleaf markası, kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış e-likitler ile oldukça iddialı. Tüm elektronik sigaralar ile uyumlu olan Eleaf likitleri özellikle Eleaf e-sigaraları ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Eleaf markası altı farklı seride onlarca çeşit e-likit ile kişiye en uygun tadı bulma garantisi veriyor. Bu seriler;

  • Yiyecek Aromaları Serisi
  • İçecek Aromaları Serisi
  • Meyve Aromaları Serisi
  • Tütün Aromaları Serisi
  • Bitkisel Aromalar Serisi
  • Karakteristik Aromalar Serisi

olmak üzere tanıtılmaktadır.

Her bir seri kendine özel konseptiyle hem ruhunuzu hem de damağınızı doyuracak likitlere sahip. Kullanıcılar arasında popüler olan Eleaf likitleri; Patlamış Mısır, Çilekli Şampanya, Kapuçino-11#, Yaban Mersini, Bal aromalı likitlerlerdir. Tütün tiryakilerine özel öneriler ise; Red USA Mix, Harmanlanmış Virjinya-2#, Fransız Mix adları ile temin edebileceğiniz yüksek kalite tütünden oluşan likitlerdir. Mentol tadı sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir tat Ice Menthol. Nane ferahlığını sonuna kadar hissedeceksiniz.

Eleaf likitlerinin en çok dikkat çeken serisi karakteristik aromalar serisidir. Tarifleriyle olduğu kadar, özel olarak adlandırılan her bir likit kullanıcılarının merakını cezp etmektedir. Çöl Fırtınası isimli Eleaf e-sigara likiti bu serinin en çok dikkat çeken sert içim sevenlerin bayılacağı bir likittir. Yumuşak içim seven kullanıcılara ise şiddetle Dağ olarak adlandırılan Eleaf e-sigara likitini tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.