eGO ONE TFTA Elektronik Sigara Ürün İncelemesi

ego one tfta esigara inceleme

eGO ONE TFTA Elektronik Sigaraların Çalışma Şekli

Elektronik sigaralar, sigarayı bırakmak isteyen bağımlıların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Elektronik sigaraların çalışma şekli, kartuş kısımlarında bulunan nikotin seviyesini düzenleyerek sigara alışkanlığının kısa sürede bırakılmasına yardımcı olur. Elektronik sigaralar bataryadan aldığı enerjiyle çalışır. Elektronik sigara kartuşları sıvılaştırılmış maddelerden oluşmaktadır. Batarya bu kartuşun olduğu alana yerleştirilir ve kartuşun içinde ki sıvı bataryadan aldığı dirençle buharlaşır. Buharlaşan sıvı elektronik sigara kullanıcısı tarafından ağızlık kısmından çekilir. Değişik ve canlı renk seçenekleriyle eGO ONE TFTA Elektronik Sigara, sigarayı bırakmak isteyen bayan tiryakilerinde rahatlıkla kullanabileceği bir tasarım sunar.

eGO ONE TFTA Elektronik Sigara Likitlerinin İçeriği

Elektronik sigara likitlerinin içerisinde, su, nikotin, tatlandırıcı, tütün esansı gibi malzemeler bulunur. Çeşitli bitkisel karşılarla elde edilen, tatlandırılmış likitlerde bulunmaktadır.

eGO ONE TFTA Elektronik Sigara Zararlı Mı?

Elektronik sigaraların günümüzde kullanımı artıkça, elektronik sigaralar ayrı bir pazar halini almış ve çok sayıda kişi ve kurum pazarda yer almaya başlamıştır. Nihayetinde kaliteli ve kalitesiz elektronik sigaralar piyasada yerini almıştır. eGO ONE TFTA Elektronik Sigara, tiryakilerin sigarayı bırakmasına yardımcı olurken, aynı zamanda sağlıklarını da korumalarını güvenilir ve kaliteli üretimleriyle sağlamaktadır. eGO ONE TFTA Elektronik Sigara ürünlerini piyasaya sürmeden önce Tütün Ürünleri Direktifi (2014/40 / AB) gereği,  içerdikleri maddeler, emisyonlar ve toksikolojik veriler dâhil olmak üzere anahtar bilgileri Üye Devletlerin yetkili makamlarına sunmaktadır.

Yasal düzenlemelerden ve ürün kalitesinden ödün vermeyen eGO ONE TFTA Elektronik Sigara, kullanıcılarına sağlıklı bir şekilde sigara bırakma imkânı sunar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.